www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:

NEC communicatie servers gecertificeerd voor VoIP Connect van Tele2

Amsterdam/Hilversum, 23 september 2010NEC Unified Solutions en Tele2 Zakelijk maken bekend dat de communicatieservers van NEC succesvol zijn getest en gecertificeerd voor aansluiting op en samenwerking met de VoIP Connect netwerkdienst van Tele2 Zakelijk.

VoIP Connect is een flexibele en betrouwbare oplossing waarmee spraak- en dataverkeer op het IP-netwerk van Tele2 Zakelijk worden samengebracht en is sinds 2009 beschikbaar voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen. VoIP Connect biedt bedrijven het gebruiksgemak, de schaalbaarheid en de kostenbeheersing van deze op IP gebaseerde vaste telefonieoplossing. Door telefonie en data te verenigen op het eigen bedrijfsnetwerk kunnen ondernemingen significant besparen op de netwerk infrastructuur en de beheerkosten.

Roy van Oosteroom, Directeur Tele2 Zakelijk, reageert: “We zijn heel enthousiast dat NEC Unified Solutions gecertificeerd is om haar communicatieoplossingen via het netwerk van Tele2 Zakelijk aan te bieden. De wereld om ons heen verandert in hoog tempo. Met de NEC communicatie systemen op het landelijke IP-netwerk van Tele2 Zakelijk kunnen we onze klanten nieuwe en kostenefficiënte oplossingen bieden en daarmee kunnen zij voldoen aan de commerciële en financiële eisen van de nieuwe realiteit.”

Uitgebreide compatibiliteitstesten hebben aangetoond dat de NEC communicatie systemen naadloos samenwerken met VoIP Connect. Dit biedt organisaties met NEC communicatie systemen extra mogelijkheden en besparingen nu ze gebruik kunnen maken van de netwerkdiensten van Tele2 Zakelijk. Tonko Wedda, regional managing director Frankrijk en Benelux van NEC Unified Solutions licht toe: “We zien steeds meer klanten overgaan op IP-gebaseerde communicatie oplossingen. IP biedt enorme voordelen als het gaat om efficiëntere communicatie en verbeterde bereikbaarheid en biedt ook interessante kostenbesparingen. Wij zijn dus buitengewoon tevreden dat ook onze SV8000 communicatieplatformen nu zijn gecertificeerd voor VoIP Connect van Tele2 Zakelijk. Hiermee is NEC één van de eerste leverancier die haar platformen gecertificeerd heeft op de infrastructuur van Tele2 Zakelijk.

***

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

NEC Unified Solutions
Robert van Amerongen
Tel: +31 35 689 1521
Email:
robert.van.amerongen@nec-unified.com

Tele2 Zakelijk
Remco Meerstra
Corporate Reputation Manager
T: +31 (0) 20 750 1804
E:
remco.meerstra@tele2.com

NEC Unified Solutions
NEC Unified Solutions is een toonaangevende leverancier van communicatie-oplossingen aan kleine, middelgrote en grote ondernemingen in zowel de private als publieke sectoren. De geboden oplossingen maken gebruik van de nieuwste spraak-, data- en video-technologieën en zijn ontworpen voor open connectiviteit, hoge beschikbaarheid en flexibele groei. NEC Unified Solutions bedient haar klanten in EMEA (Europa, Midden Oosten en Afrika) via een netwerk van directe verkooporganisaties, distributeurs en value-added resellers en koestert een bedrijfscultuur waarbij deskundigheid, flexibiliteit en toewijding aan klanten centraal staan. Voor meer informatie: www.nec-unified.com/nl.

Over Tele2 Zakelijk
Tele2 Nederland B.V. is één van de grootste communicatiebedrijven in Nederland. Het bedrijf biedt zowel de consumenten-, de zakelijke als de wholesale markt een compleet pakket van communicatiediensten. Tele2 biedt spraak-, data-, internet- en tv-diensten aan via een eigen infrastructuur, voorzien van de modernste netwerktechnologieën. Tele2-klanten profiteren van gebruiksvriendelijke en betaalbare diensten van topkwaliteit. Meer nieuws en informatie zijn verkrijgbaar via tele2.nl/zakelijk.

Verstreken tijd: 16 jaar en 130 dagen
NEC Enterprise.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR