
Hilversum, Lochem, 20 september 2010 - Hampshire Hotel Bon ‘Aparte is een van de eerste hotels die gebruik maakt van de eerder dit jaar gelanceerde slimme communicatie oplossingen voor de hotelmarkt van NEC Unified Solutions en Freetime Hospitality (FTH is onderdeel van Freetime Company).
“Onze efficiency en gasttevredenheid hebben we hiermee daadwerkelijk weten te verhogen. We kunnen nu onze receptionistes efficiënter inzetten, terwijl we positieve feedback van onze gasten krijgen over de persoonlijke en vlotte benadering die ze ervaren bij reserveringen,” vertelt eigenaar Gerrit de Vries van Hampshire Hotel Bon ‘Aparte in het Gelderse Lochem.
Om de efficiency binnen hotels en de tevredenheid van gasten te verhogen hebben de twee samenwerkende hospitalityspecialisten unieke koppelingen ontwikkeld tussen de NEC UNIVERGE SV8100 telefooncentrale en het VIPS reserveringssysteem van FTH. Wanneer een gast die eerder in het hotel verbleef - en dus in het bestand is opgenomen – met het hotel belt, ziet de receptioniste direct op haar computerscherm met wie zij spreekt. Het systeem toont à la minute alle relevante gegevens van de gast zoals naam, adresgegevens, boekingsgeschiedenis en eventuele bijzonderheden. Daardoor kan de gast zeer gastvrij te woord worden gestaan en heeft de receptionist alle antwoorden paraat.
“Naast de bijzondere ligging aan de voet van de Lochemse Berg in de Achterhoek, willen wij ons onderscheiden met onze service en gastvrijheid”, zegt De Vries over zijn keuze voor de koppeling van NEC Philips en VIPS van Freetime Hospitality. Zo eenvoudig als de koppeling klinkt, zo uniek is deze in de wereld. “Zo bundelt het per onderwerp - bijvoorbeeld een evenement - automatisch alle binnenkomende mailtjes. Ook is ons reserveringssysteem nu direct verbonden met boekingswebsites en hoeven we niet steeds apart bij deze websites in te loggen om bijvoorbeeld een arrangement aan te passen”, aldus de Vries.
Voor NEC is samenwerking met specialisten als FTH met een focus op specifiek marktsegmenten erg belangrijk, stelt Tonko Wedda, regional managing director Benelux en Frankrijk van NEC Unified Solutions.
“Hierdoor zijn we in staat om nog meer toegevoegde waarde voor onze klanten te ontwikkelen, vooral omdat het leveren van voordelen en besparingen in de bedrijfsprocessen van hoteliers en andere hospitalitybedrijven steeds belangrijker wordt. Daar willen we in investeren,” aldus Wedda.
Een andere slimme koppeling die het Hampshire Hotel Bon ‘Aparte inzet is van de hoteltelefooncentrale naar het Hospitality Servicecenter van Freetime Company (FTC). Hierdoor kunnen automatisch of met één druk op de knop binnenkomende telefoontjes overgezet worden naar de telefonistes van het Hospitality Servicecenter van FTC. Dit is uitermate handig in tijden van drukte of kan structureel ingezet worden om personeelskosten te besparen. De Vries: “Gasten ervaren geen verschil en worden direct en zeer gastvrij geholpen, alsof zij een medewerker van het hotel zelf aan de lijn hebben. De medewerkers van het servicecenter hebben toegang tot het VIPS reserveringssysteem van het hotel en kunnen alle mogelijke vragen beantwoorden en acties uitvoeren, van het verzorgen van een reservering tot en met het geven van informatie over de voorzieningen en beschikbaarheid. En ik zie real-time welke acties zij voor ons hebben uitgevoerd, dus het doen van een overdracht of andere extra communicatie is niet nodig.“ Anton Veenstra - algemeen directeur FTC - beaamt “door onze intensieve samenwerking met hospitality ondernemers weten wij inderdaad heel veel - zo niet alles - om hotelgasten zo klantvriendelijk en efficiënt mogelijk in uw hotel te laten verblijven”.
***
Voor meer informatie gelieve contact op te nemen met:

drs. Anton Veenstra
Freetime Company
Tel: +31 (0)573 298 700
Email: a.veenstra@freetimecompany.nl

drs. Rob Dekkers
Freetime Hospitality
Tel: +31 (0)172 440 006
Email: rdekkers@hospitality.nl
of met
Robert van Amerongen
NEC Unified Solutions
Tel: +31 35 689 1521
Email: robert.van.amerongen@nec-unified.com
NEC Unified Solutions
NEC Unified Solutions is een toonaangevende leverancier van communicatie-oplossingen aan kleine, middelgrote en grote ondernemingen in zowel de private als publieke sectoren. De geboden oplossingen maken gebruik van de nieuwste spraak-, data- en video-technologieën en zijn ontworpen voor open connectiviteit, hoge beschikbaarheid en flexibele groei. NEC Unified Solutions bedient haar klanten in EMEA (Europa, Midden Oosten en Afrika) via een netwerk van directe verkooporganisaties, distributeurs en value-added resellers en koestert een bedrijfscultuur waarbij deskundigheid, flexibiliteit en toewijding aan klanten centraal staan. Voor meer informatie:
www.nec-unified.com.
Freetime Company
Freetime Company, bekend van onder meer voordeeluitjes.nl, is de ‘One Stop Shop’ voor de hospitality branche. Als Nederlands snelst groeiende hospitalityspecialist helpen wij u graag op een efficiënte manier meer omzet genereren. Met een continue kwaliteit, tegen minimale kosten. Freetime Company biedt naast haar eigen Hospitality Servicecenter drie bewezen en elkaar versterkende bedrijfsonderdelen. Met de inzet van Freetime Media wordt het genereren van uw boekingen geheel verzorgd tot in uw bedrijfssoftware. Freetime Finance helpt u verder inzicht te geven in onder meer renderende investeringen en uw besparingspotentieel. Freetime Hospitality (voorheen HSH) is een hoogwaardige leverancier van automatiseringssystemen en bijpassende services. Met ons vlaggenschip VIPS en de andere systemen die we voeren, zijn wij in staat uw reserveringen, boekingen, telefonie, kassa’s, keuken, website, managementbeheer en allerlei andere koppelingen te verzorgen. Hebben wij u nog niet gevonden, neem dan contact met ons op over de vele - op maat gesneden - mogelijkheden. Wij zijn u graag van dienst. Voor meer informatie:
www.freetimecompany.nl en
www.hospitality.nl