www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Nieuwe CEO Inter Access

Hans den Hartog, voormalig CFO van Ordina, volgt vertrekkende Michel de Meijer op

Hilversum, 16 september 2010 - De Raad van Commissarissen van Inter Access B.V. maakt bekend dat Michel de Meijer heeft besloten zijn functie van CEO van Inter Access in goed overleg neer te leggen en dat Hans den Hartog, tot en met maart 2010 CFO en lid van de Raad van Bestuur van Ordina N.V., beoogd opvolger en nieuwe CEO van Inter Access is.

Michel de Meijer heeft Inter Access door een turbulente tijd geloodst. Voor Inter Access begint nu een nieuwe fase en Michel heeft besloten om voor die fase de eindverantwoordelijkheid over te dragen aan een opvolger. De Raad van Commissarissen respecteert de beslissing van Michel de Meijer.

De Raad van Commissarissen is verheugd dat Hans den Hartog zich bereid toont de nieuwe CEO van Inter Access te worden. Het is onze overtuiging dat Den Hartog, met zijn ervaring in en kennis van de sector, een wezenlijke bijdrage kan leveren aan winstgevende groei in de komende jaren. Hans den Hartog start zijn werkzaamheden bij Inter Access per vandaag. Michel de Meijer zal zijn werkzaamheden de komende periode in goed overleg overdragen.



Over Inter Access
Met ruim zevenhonderd medewerkers in vaste dienst en tweehonderd externe professionals in Nederland en België is Inter Access al meer dan dertig jaar de IT-dienstverlener bij uitstek voor middelgrote en grotere organisaties in de publieke sector, handel, industrie en financiële dienstverlening. Inter Access biedt deze organisaties een totaalaanbod voor ontwerp, realisatie en beheer van hun applicaties en infrastructuur op basis van de nieuwe architectuurprincipes waarin flexibiliteit vooropstaat.

Met kerncompetenties rond IBM, Microsoft, Oracle, SAP en open source-technologie wordt invulling gegeven aan de visie van Inter Access over de Enterprise 2.0-informatiearchitectuur waarin de kenniswerker centraal staat en de infrastructuur volledig is losgekoppeld van de toepassing. Hiervoor ontvangt Inter Access jaar na jaar prestigieuze innovatieprijzen.
Inter Access is de IT-partner die deskundigheid en ervaring combineert met persoonlijke betrokkenheid en flexibiliteit. Zie verder www.interaccess.nl.

Voor meer informatie:

Inter Access B.V.
Suzanne Dirken
Telefoon: +31(0)35 688 84 00
E-mail: Suzanne.Dirken@interaccess.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Marije Perdon / Florence Meesters
Telefoon: +31(0)30 656 50 70
E-mail: Interaccess@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 58 dagen
Inter Access B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu