www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 123 dagen geleden)

Libris en Blz. stunten met spaarprogramma voor eBooks

Samenwerkende kwaliteitsboekhandels halen uit met unieke actie op digitale markt

Hoevelaken, 8 september 2010 – Als eerste in Nederland bieden Libris en Blz. een uniek online spaarprogramma voor eBooks aan. Bij iedere euro die klanten in de webshops www.libris.nl en www.blz.nl aan een eBook besteden, sparen ze 10 eurocent voor een volgende aanschaf. De aankoop van een digitaal boek van 10 euro levert dus al direct een spaartegoed op van 1 euro. Voorwaarde is wel dat met een creditcard of via iDEAL wordt betaald. Het tegoed wordt bijgeschreven op het account van de klant. Bij het afrekenen in de webshop kan deze het spaartegoed gebruiken om mee te betalen, net zoals bij een tegoedbon.

Als professionals in papieren én digitale content voor boeken zijn de samenwerkende kwaliteitsboekhandels binnen Libris en Blz. in staat het lezerspubliek optimaal te bedienen. Met het spaarprogramma benadrukken ze nog eens dat ze niet alleen toonaangevend zijn in de markt van het traditionele boek, maar ook vooroplopen in de eBook-markt. Nog een voorbeeld hiervan is dat het bij Libris en Blz. vanaf het begin mogelijk was om digitale boeken rechtstreeks te downloaden naar e-readers met een draadloze internetverbinding. Andere aanbieders van eBooks hebben dit voorbeeld maar recent gevolgd.

De populariteit van eBooks is in de afgelopen tijd sterk toegenomen. Bij Libris en Blz. vertienvoudigde de omzet van digitale boeken zelfs in het afgelopen jaar. Een absolute piek was er in de maanden juni en juli: steeds meer mensen nemen blijkbaar een eBook mee op vakantie.

Over Libris en Blz.
Bij Libris en Blz. is een groeiend aantal zelfstandige boekhandels aangesloten; professionele en bevlogen ondernemers die gericht samenwerken om de concurrentie met ketens op alle fronten aan te gaan. De boekhandels binnen Libris zijn toonaangevend met hun brede assortiment. Bij Blz. zitten de betere kantoorboekhandels, met een ijzeren mix van boeken en kantoorartikelen. Met een omzet van ruim 100 miljoen euro zijn de ondernemers binnen Libris en Blz. samen marktleider in de markt van het algemene boek. Libris en Blz. maken deel uit van Intres, een van de grootste retailservice-organisaties voor zelfstandige ondernemers in Nederland. Voor meer informatie over Libris en Blz. zie: www.libris.nl en www.blz.nl

Intres
Andries Guliker
Tel. 31 (0)33 - 25 32 204
aguliker@intres.nl

Intres
Caroline Damwijk
Tel. 31 (0)33 - 25 32 368
cdamwijk@intres.nl

The Communication Force
Nanda Bechtholt
Tel. +31 (0)23 - 56 56 850
nandab@communicationforce.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 123 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR