www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 88 dagen geleden)
Bedrijf:

Heiler en Eperium gaan strategische samenwerking aan

Muiden, 22 juli 2010 - E-Commerce specialist Eperium en Heiler, marktleider in product informatie management software, gaan samen B2B- en retailondernemingen ondersteunen in de groei van hun e-commerce activiteiten. Eperium en Heiler richten zich in hun strategisch partnership op de Benelux.

Content op orde voor de volgende stap in e-commerce
Gertjan Schaefers, directeur bij Eperium, ziet de samenwerking met Heiler als een mooie aanvulling op het e-commerce portfolio. “Ondernemingen moeten hun content en productdata op orde hebben om hun volgende stap in e-commerce te maken. Bij Heiler wordt dat ook wel de 360-graden view van productgegevens genoemd. Onder het motto integreren, beheer en verkoop, integreert de PIM-oplossing van Heiler de leveranciersdata, zorgt voor optimaal beheer van de productdata en faciliteert hiermee bijvoorbeeld cross channel commerce. Deze oplossing versnelt de time to market in e-commerce kanalen”.

Heiler wil PIM-markt in Benelux veroveren
Het Duitse Heiler wil met de samenwerking marktaandeel in de Benelux e-commerce markt veroveren. “Aangezien Eperium een van de grootste spelers in de e-commerce markt is, zijn we ervan overtuigd dat we samen vele online retailers in hun e-commerce ambities kunnnen ondersteunen met onze oplossingen”, zegt Frank Schmidt, bestuurslid bij Heiler Software.

White paper met interessante resultaten
Heiler bracht samen met Eperium het whitepaper ‘Where do customers shop online’ uit, dat ingaat op de voordelen van perfecte content en dataintegratie binnen e-commerce. Zo blijkt dat transparantie in het koopproces niet alleen klantvriendelijk is maar ook nieuwe klanten in loyale klanten veranderen. Daarnaast blijkt dat klanten via ongelofelijk veel kanalen koopimpulsen krijgen. Het pushen van content via SEO en SEM is belangrijk, maar op de juiste sites/marktplaatsen verschijnen is net zo belangrijk. Webwinkeleigenaren moeten zich realiseren dat e-commerce strategieën continu veranderen en dat zij zich daarop moeten aanpassen.

Over Heiler
Heiler Software AG is een toonaangevende aanbieder van Enterprise Product Information Management Software voor alle verkoopkanalen. Heiler Software zorgt voor het Master Data Management (MDM) van alle productgegevens die uit een centrale databron komen, voor alle communicatiekanalen en talen. Hun doelgroep zijn handelaars in en producenten van technische artikelen. Op elk moment, op elke plaats.
Wereldwijd maken meer dan 300 grote en middelgrote ondernemingen gebruik van oplossingen van Heiler. Hieronder vallen onder andere Daimler, Coca Cola, Bertelsmann en de Hagemeyer Groep.
Heiler Software AG, in 1987 opgericht en met vestigingen in Stuttgart, Hannover en Detroit (VS), heeft ongeveer 100 medewerkers in dienst en staat in het Prime Standart Segment op de Beurs van Frankfurt genoteerd.

Over Eperium
Al ruim tien jaar stelt e-commerce specialist Eperium klanten in staat om maximale resultaten te boeken met e-commerce. Eperium adviseert over strategie en conversiemarketing, zorgt voor de technische implementatie en neemt projectmanagement uit handen. We gebruiken bewezen software van Intershop en Magento, waarop meerdere professionele webwinkels kunnen draaien. Dat doen we met 250 eigen medewerkers, vanuit onze vestigingen in Nederland (Muiden) en India (New-Delhi). Klanten zijn onder meer WE Fashion, M&S Mode, Protest, TomTom, De Telegraaf, BCC, Xerox, Euretco en Sanoma.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Eperium, Flora Wong, marketing manager
Telefoon: +31 (0)294 461 300
E-mail: fwo@eperium.nl
Website: www.eperium.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 88 dagen
Eperium Busine.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl