www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:

Human Inference gepositioneerd als 'visionair' in Magic Quadrant voor Data Quality Tools

Arnhem, 15 juli 2010 – Human Inference, Europees marktleider op het gebied van datakwaliteitsoplossingen, maakt bekend dat Gartner, Inc. de organisatie opgenomen heeft in het Visionairies Quadrant van Gartner’s Magic Quadrant for Data Quality Tools*. De Gartner Magic Quadrant beoordeelt leveranciers op basis van twee kernkwaliteiten, namelijk ‘ability to execute’ (bijvoorbeeld marketingexecutie en klantervaring) en ‘completeness of vision’ (bijvoorbeeld marktbegrip en innovatie). Op basis van deze criteria is Human Inference gepositioneerd als visionair.

“We zijn vereerd dat we als visionair zijn erkend door Gartner in de Magic Quadrant voor Data Quality Tools. We beschouwen deze status als een bevestiging dat Human Inference goed weet wat er speelt op het gebied van de huidige en toekomstige markttrends en -richtingen”, zegt Sabine Palinckx, CEO van Human Inference. “De inbreng van klanten weegt zwaar mee in Gartner’s Magic Quadrant en daarom zijn wij bijzonder vereerd met deze blijk van vertrouwen van onze klanten.”

Het is de ambitie van Human Inference om haar internationale aanwezigheid te vergroten. In de internationale groeistrategie vertrouwt de organisatie op lokale partners en de erkenning van Gartner als een visionair zal het vinden van nieuwe partners versnellen. Human Inference staat vooral in de Benelux en Duitsland bekend om haar datakwaliteitsoplossingen, maar heeft onlangs ook nieuwe kantoren geopend in Stockholm en Madrid. Dit is een grote stap voorwaarts in de Europese uitbreiding van de organisatie.

Winfried van Holland, CTO van Human Inference: “We zijn begonnen ons te concentreren op het aanbieden van datakwaliteit door middel van SaaS. Dit maakt HIquality aantrekkelijker als een standaard component in de bedrijfsprocessen. De inzet van Human Inference voor het verbeteren van datakwaliteit heeft bij onze klanten zijn vruchten afgeworpen. Klanten die gemigreerd zijn naar de laatste versie van onze HIquality Suite, geven aan dat zij verbetering ervaren in de gebruiksvriendelijkheid van onze software. Om dit succes voort te zetten, zal Human Inference zich dan ook blijven inzetten voor productinnovatie. Ik ben ervan overtuigd dat de combinatie van ons SaaS-aanbod, onze innovatieve ontwikkelcapaciteiten en de verbetering in gebruiksvriendelijkheid van onze producten een gegarandeerde meerwaarde biedt voor onze huidige en toekomstige klanten.”

* Gartner, Inc Magic Quadrant voor Data Quality Tools, Ted Friedman, Andreas Bitterer, 25/06/2010.



About the Gartner Magic Quadrant
The Magic Quadrant is copyrighted 2010 by Gartner, Inc. and is reused with permission. The Magic Quadrant is a graphical representation of a marketplace at and for a specific time period. It depicts Gartner's analysis of how certain vendors measure against criteria for that marketplace, as defined by Gartner. Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in the Magic Quadrant, and does not advise technology users to select only those vendors placed in the "Leaders" quadrant. The Magic Quadrant is intended solely as a research tool, and is not meant to be a specific guide to action. Gartner disclaims all warranties, express or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.

Over Human Inference
Human Inference is marktleider op het gebied van oplossingen die de kwaliteit van contactgegevens verbeteren en vervuiling voorkomen. De software is gebaseerd op natuurlijke taalverwerking die gebruikmaakt van landspecifieke kennis. Daarnaast kunnen gegevens vanuit verschillende databronnen geïntegreerd worden.

Meer dan 250 bedrijven zetten de Human Inference oplossingen in voor het bereiken van customer intimacy, operational excellence en compliance. Gegevens van hoogwaardige kwaliteit zijn een harde voorwaarde voor het bereiken en behouden van een eenduidig klantbeeld, voldoen aan regelgeving, opsporing van fraude en efficiënte zoekprocessen in call centers.

Naast het hoofdkantoor in Arnhem heeft Human Inference vestigingen in Engeland, Duitsland, België, Spanje en Zweden en vertegenwoordigingen in Frankrijk, Italië, Zwitserland, Oostenrijk en Maleisië. Human Inference software is in gebruik bij, onder andere, AEGON, Allianz, ANWB, Achmea, Center Parcs, Ministerie van Justitie, Essent, ING Group, KPMG, KPN, Nederlandse Spoorwegen, SenterNovem, De Telegraaf, MesseMünchen en Wehkamp. Voor meer informatie: www.humaninference.nl.

Meer informatie:
Marcommit PR
Femke Jansen
Tel. 035-5822730
E-mail: humaninference@marcommit.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 81 dagen
Quadient Data .. contact  

+31 (0)26 3550655
www.quadient.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl