Breda, 14 juli 2010 – Op donderdag 23 september 2010 vindt het congres Information & Document Management plaats in Dekker Zoetermeer. Dit is de dag waarop u als leverancier in contact kunt komen met dé Information & Document Management doelgroep van niveau.
Mailprofs Kwaliteitsaward
Tijdens het aankomend congres wordt de organisatie die in 2010 haar (digitale) dienstverlening kwalitatief het meest verbeterd heeft met de Mailprofs Kwaliteitsaward beloond.
De Mailprofs Kwaliteitsaward is een prijs die wordt uitgereikt aan de DIV afdeling die hun dienstverlening het meest heeft verbeterd. In 2007 werd de 1ste Mailprofs Kwaliteitsaward gewonnen door de gemeente Delft. In 2008 mocht de Gemeente Moerdijk zich DIV afdeling van het jaar noemen, en in 2009 was dat Gemeente Capelle a/d IJssel.
Wilt u meer weten over deze award en hoe uw afdeling daarvoor in aanmerking komt kijk dan op:
www.mailprofskwaliteitsaward.nl
Congres garanties:
- 90% eindgebruikersgarantie (beïnvloeders en beslissers --> DMU)
- garantie op aantal congresdeelnemers (minimaal 100 aanwezig, anders geld terug)
- deelnemerslijst na afloop van het congres met complete naw gegevens
- mogelijkheid voor leadgarantie, tussen de 10 en 15 afspraken met door u geselecteerde congresdeelnemers (voor max. 3 business partners per congres)
Facts 2009:
- 224 ingeschreven deelnemers
- 161 daadwerkelijk aanwezige deelnemers
- meerendeel van de aanwezige deelnemers in 2009 geeft aan binnen 12 maanden te investeren in Information & document management oplossingen.
Greep uit de inschrijvingen tot nu toe: Proces Manager ABN AMRO, Beleidsmedewerker Ministerie van Financien, Beleidsmedewerker DIV Provincie Gelderland, stafmedewerker kwaliteitszorg DIV Koninklijke Marrechaussee, Projectleider Gemeente Schiedam, Technology Architect Ziggo en nog 200 anderen!
Het is mogelijk om inhoudelijk een bijdrage te leveren aan het congres. Door middel van een key-note, parallelsessie, workshop of roundtable.
Tot woensdag 21 juli kunt u profiteren van een korting van 10%. Mocht u voor die tijd aangeven deel te willen nemen dan plaatsen wij uw bedrijfslogo en eventuele lezing in de brochure (oplage 15.000st).
Voor meer informatie:
heliview.nl/website.nsf/c/210559
Interesse? Neem contact op met Said Hamzaoui,
Heliview Conferences & Training BV
T +31(0)76 - 548 40 00
F +31(0)76 - 548 40 99
E
said.hamzaoui@heliview.nl.