www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 59 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Archetype Agency BV

Zebra Technologies Benelux is klaar om verder te groeien.

Extra mensen en een nieuw pand om snel op verwachtingen doelmarkten in te spelen

Zeist, 22 juni 2010 — Zebra Technologies Benelux kondigt twee veranderingen aan die de groei van Zebra verder mogelijk maken. Twee nieuwe mensen versterken de Sales & Marketing afdeling en het bedrijf verhuist op 28 juni naar een nieuwe locatie. Hiermee wil Zebra zich beter organiseren en zich professioneler profileren naar zijn doelmarkten toe.

Robert Hoogendorp nieuwe Channel Account Manager Benelux
Per 1 januari 2010 is Robert Hoorgendorp bij Zebra Technologies in dienst getreden als Channel Account Manager Benelux. In zijn functie is Robert verantwoordelijk voor de indirecte partners van Zebra – partners die via het distributiekanaal de producten en diensten van Zebra aankopen en deze weer verkopen aan eindgebruikers. Robert heeft ervaring opgedaan in Channel Sales en Channel Marketing bij Ricoh Europe, waar hij als Area Manager verantwoordelijk was voor een aantal landen in het Midden-Oosten en Afrika. Daarna bouwde Robert verder ervaring op in de computerindustrie als Channel Account Manager bij Sun Microsystems Nederland. Nadat hij zijn eigen bedrijf startte (financiële dienstverlening aan internationale bedrijven die zich in Nederland vestigen), kwam Robert uiteindelijk bij Zebra Technologies terecht.

Volgens Norbert Terlouw, Zebra Country Manager BeneluxMet het aanstellen van Robert Hoogendorp hebben wij een ervaren Channel Account Manager aangetrokken voor ons indirecte verkoopkanaal. Met zijn ervaring en deskundigheid kunnen wij toegevoegde waarde bieden aan de indirecte partners en verwachten wij dat Robert deze partner community ook zal vertegenwoordigen binnen de Zebra organisatie.”

Femke Bruinsma – Sales Office Administrator
Per 2 februari 2010 is Femke Bruinsma bij Zebra Technologies aangesteld als Sales Office Administrator voor de Benelux regio. Femke is verantwoordelijk voor alle operationele zaken binnen het Sales & Marketing kantoor van Zebra. Daarnaast verleent Femke lokale marketingondersteuning en is zij verantwoordelijk voor de organisatie van Zebra evenementen.

Nieuwe pand
Na een periode van vier jaar gaat Zebra Benelux het kantoorpand in Zeist ruilen voor een groter, moderner pand in Amersfoort dat meer mogelijkheden biedt. Met dit nieuwe pand schept Zebra Benelux een professionele omgeving waar ze met trots partners en klanten kunnen ontvangen om optimale printoplossingen uit te werken.

Het nieuw kantooradres van Zebra Benelux is vanaf 28 juni:

Zebra Technologies
Gemini B
Printerweg 36A
3821 AD Amersfoort

Over Zebra Technologies
Zebra Technologies Corporation helpt klanten hun zakelijke prestaties te verbeteren met producten en oplossingen voor het identificeren, volgen en beheren van activa, transacties en mensen. Meer dan 90% van de Fortune 500-bedrijven in ruim 100 landen maakt gebruik van de innovatieve en betrouwbare Zebra printers, toebehoren, RFID-producten en software om hun productiviteit en kwaliteit te verbeteren, de kosten te verlagen en de klantenservice te optimaliseren. Ga voor meer informatie over Zebra en Zebra-producten naar www.zebra.com
Recent van Zebra  
Boggi Milano bereikt 99% voorraadnauwkeurigheid met RFID-oplossingen van Zebra Technologies

Zebra Technologies helpt automotive klanten van Sentinel hun defectpercentage tot 15% te verlagen

Sentinel Vision verbetert inspectie van gietvormen met Machine Vision van Zebra Technologies

Verstreken tijd: 16 jaar en 59 dagen
PR contact  

Logo Archetype Agency BV
Zebra contact  

+31 513 612 200
www.zebra.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu