www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 41 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

PQR organiseert opnieuw IT-Galaxy

Het enige congres in Nederland voor kennisvergaring van Storage-, Virtualisatie- én Applicatie & Desktop Delivery-oplossingen.

De Meern, 10 juni 2010 – Wegens groot succes van de 1e editie IT-Galaxy vorig jaar, organiseert PQR IT-Galaxy 2010 op 30 september aanstaande in Maarssen. In één dag wordt u op de hoogte gebracht van de laatste ontwikkelingen en trends op het gebied van het dynamisch datacenter, het gekozen thema van 2010.

Op IT-Galaxy 2010, dat PQR samen met haar partners organiseert, voert de inhoud de boventoon. Op verzoek zullen dit jaar nóg meer technisch inhoudelijke sessies gegeven worden. Het thema van dit jaar: De weg naar een dynamisch datacenter.

Begin dit jaar is PQR reeds samen met hoofdsponsor NetApp de campagne Dynamisch Datacenter gestart. Hiervoor werd de website www.dynamischdatacenter.com opgericht en werd de markt benaderd middels een telemarketingactie, ondersteund met diverse banners en advertenties.

Het dynamisch datacenter wordt vaak aangeduid als ‘de Cloud'. Om een dynamisch datacenter op te zetten, dient de basisinfrastructuur juist ingericht zijn. Kenmerk voor een dynamisch datacenter is dat alle workflows zoveel mogelijk geautomatiseerd zijn. Daarmee zijn kosten volledig inzichtelijk en is de ROI direct meetbaar. Het dynamische datacenter wordt daarmee van strategische waarde voor uw bedrijf, doordat het niet langer als kostenpost wordt gezien, maar echt ondersteunend aan de business.

Op dit congres worden zowel technische als strategische presentaties gegeven, waarbij het technisch niveau per sessie aangegeven wordt in de agenda. De sessies bestaan uit diverse presentaties, workshops en klantcases, waarbij hoofdsponsor NetApp een keynote, en goudsponsors Citrix, RES Software en VMware één van de parallelle sessies voor hun rekening nemen. PQR zal circa de helft van de presentaties verzorgen, merendeels door consultants uitgevoerd. Daarnaast worden er 1-op-1 gesprekken georganiseerd, is er een demo-ruimte en een informatiemarkt waar gelegenheid is tot netwerken met alle deelnemende partners, inclusief zilversponsors CommVault, HDS en Altimate en exposanten Vizioncore en Data Domain.

Het congres is gericht op eindgebruikers, van systeembeheerders tot en met CIO’s en is inclusief een uitgebreide lunch gratis te bezoeken. Onderwerpen die aan bod komen zijn o.a. storage, server- en desktopvirtualisatie, cloud computing, Windows 7, backup, security en managementtools. Het volledige programma van deze dag is na te lezen op de speciale website die via www.PQR.com/it-galaxy te benaderen is. De operationele uitvoering voor dit congres ligt in handen van Heliview Conferences & Training BV.

Over PQR

PQR is dé specialist voor professionele ICT-infrastructuren met focus op Server & Storage, Virtualisatie en Applicatiebeschikbaarheid.

Klanten van PQR zijn actief in alle sectoren van de samenleving, zowel profit als non-profit, en zijn te typeren als middelgrote tot grote organisaties waarbij de ICT-voorziening van essentieel belang is voor de bedrijfsvoering.

PQR is HP GOLD Preferred Partner 2010, VMware Premier Partner en Gold Authorized Consultant Partner, Citrix Platinum Solution Advisor, Microsoft Gold Partner Advanced Infrastructures & Security, RES Platinum Partner, NetApp Platinum Partner, Cisco Premier Partner, CommVault CASP Value Added Reseller, HDS Platinum Partner, HP ProCurve Master Partner, Platespin Platinum Partner en Websense Platinum Partner.

PQR is opgericht in 1990, gevestigd in De Meern en telt ruim 100 medewerkers. In het boekjaar 2008/2009 is een omzet geboekt van € 84,6 miljoen en een nettowinst na belastingen van € 4,2 miljoen. www.PQR.com

Meer informatie en beeldmateriaal:

PQR, Karin Mulder, Marketing & Communications Manager, tel: +31 (0)30 6629717, e-mail: kmu@pqr.nl.

PQR B.V.
Rijnzathe 7
3454 PV De Meern
www.PQR.com
www.virtuall.nl

Recent van PQR  
PQR biedt met evenement RUST. broodnodige ruimte voor visie op IT

PQR ontvangt Triple Platinum Plus-partnerstatus van HPE

ITAM solutions wordt onderdeel van PQR

Verstreken tijd: 16 jaar en 41 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
PQR contact  

030 662 9729
www.pqr.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu