Amsterdam, 2 juni 2010 – G Data EndpointProtection is vanaf vandaag verkrijgbaar. Het nieuwe vlaggenschip van de Duitse security-specialist beschermt niet alleen op efficiënte wijze het bedrijfsnetwerk tegen malware, spam en hackeraanvallen, het helpt tegelijkertijd naleving van de bedrijfspolicy ten aanzien van computergebruik af te dwingen. Zo kan dankzij de geïntegreerde PolicyManager op zeer eenvoudige wijze het gebruik van opslagmedia, zoals USB-sticks, de niet geauthoriseerde installatie van programma’s en het onverantwoord surfen op internet met de bedrijfscomputer worden tegengegaan.
“Met G Data EndpointProtection zorgen wij voor het geheel van IT-security. Dat betekent, dat deze nieuwe bedrijfsoplossing niet alleen beschermt tegen alle aanvallen op de IT-infrastructuur van een onderneming, maar ook de naleving van de IT-policy van het bedrijf afdwingt. Hiermee wordt de juridische veiligheid van de onderneming vergroot terwijl tegelijkertijd de productiviteit van de werknemers verhoogd wordt,” legt Uwe Rehwald, Manager van G Data Partner Sales uit. “Het feit dat wij erin zijn geslaagd om solide bescherming van het bedrijfsnetwerk te combineren met een all round bescherming van de eindgebruiker in één oplossing die zeer gemakkelijk is te configureren en gebruiken, heeft geresulteerd in een stroom aan positieve feedback van onze partners in de Duitse markt, waar het product al sinds enkele weken verkrijgbaar is.”
Altijd beveiligd met G Data EndpointProtection
Het G Data vlaggenschip is de ideale security-oplossing voor kleine, middelgrote en grote bedrijfsnetwerken. De nieuwe G Data-technologieën vormen een veilige muur die beschermt tegen aanvallen op de IT-infrastructuur en bieden optimale bescherming tegen de dreiging van laptop-, desktop- en servermalware .
De innovatieve PolicyManager garandeert navolging van de richtlijnen van de onderneming en legt het individuele gebruik van apparaten, applicaties en internet aan banden. G Data EndpointProtection Business combineert een client/server-based, als beste geteste virusbescherming met een bekroonde firewall en efficiënte, productiviteitsverhogende clientinstellingen.
G Data EndpointProtection Enterprise breidt de Business-versie uit met het krachtige G Data MailSecurity. Deze mail server-onafhankelijke gateway-oplossing controleert alle inkomende en uitgaande email (SMTP/POP3) op spam en virussen.
G Data PolicyManager
G Data PolicyManager geeft bedrijven weer controle over hun netwerk, controleert automatisch het computerbeleid, blokkeert ongewenste activiteiten en geeft bedrijven hun volledige productiviteit terug.
- Device Control: het blokkeren van USB-sticks, externe hard drives, webcams, etc.
- Application Control: het blokkeren van instant messaging programma’s, games, file sharing programma’s, etc.
- Content Filter: het blokkeren van chats, erotische content, vacaturesites, datingsites, veilingsites, etc.
- Surf Control: beperking van internetgebruik (bv. tijdsbeperking voor bepaalde programma’s of bepaalde accounts)
25 Jaar G Data
G Data Software AG is een security-specialist van Duitse origine. G Data ontwikkelde haar eerste antivirus-programma al in 1987 en was daarmee een pionier in Europa. Kwaliteit is een prioriteit voor de onderneming. Als resultaat hiervan heeft G Data in de afgelopen vijf jaar meer testoverwinningen in Europa behaald dan welke andere aanbieder ook. Tot de overwinningen behoort de titel ‘Beste Pakket’, die zowel de Nederlandse Consumentenbond als het Belgische Test Aankoop al drie jaar op rij aan G Data InternetSecurity hebben toegekend.
G Data is opgericht in 1985 en viert in 2010 dan ook haar 25-jarig bestaan. De onderneming biedt oplossingen voor consumenten en voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen, die wereldwijd in meer dan 60 landen beschikbaar zijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Bochum (Duitsland). Meer informatie is te vinden op
www.gdata.nl.
Contact
Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux
Tel. (+31) (0)20 84 55 163
E-mail:
danielle.van.leeuwen@gdata.nlTwitter: GDataBenelux
Persinformatie:
www.gdata.nl/over-g-data/perscentrum.html