www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 27 dagen geleden)

Jumbo start haringseizoen met actie voor lokale goede doelen

Jumbo Supermarkten haalt geld op met Haringlied tijdens Haringparty

Veghel, 1 juni 2010 - Jumbo Supermarkten viert de start van het haringseizoen op dinsdag 8 juni met een Haringparty. Daarmee is een traditie geboren: in 2009 vierde Jumbo de komst van de Hollandse Nieuwe ook al met een feestelijke actie. Net als vorig jaar wordt er geld opgehaald voor lokale goede doelen, die winkels zelf mogen uitkiezen.

De Haringparty vindt dinsdag 8 juni plaats in iedere Jumbo van 18.00 uur tot 20.00 uur, waarbij iedereen van harte welkom is. De Hollandse Nieuwe is dan voor een speciale Haringparty-prijs verkrijgbaar. Ook start vanaf die dag de losse verkoop van de maatjes haring.

Speciaal voor de start van het haringseizoen is het unieke ‘Jumbo Haringlied’ opgenomen. Dit nummer is vanaf woensdag 2 juni tot en met dinsdag 15 juni te downloaden op www.jumbosupermarkten.nl/nieuweharing. Per download wordt 1 euro gedoneerd aan het lokale goede doel.

“Met deze actie kunnen we iets extra’s doen; zowel voor de lokale goede doelen, als voor de duurzame visvangst”, aldus Formule directeur Colette Cloosterman-van Eerd. “Door het bijdragen aan plaatselijke doelen kunnen we overal door Nederland mensen helpen die het hard nodig hebben. Daarnaast zijn de maatjes die bij Jumbo worden verkocht allemaal voorzien van het MSC-keurmerk. Dit betekent dat de haring op een duurzame manier gevangen is, ofwel de visstand wordt geborgd en met vissen wordt er rekening gehouden met de leefomgeving.”

Haring is een vette vissoort en bevat veel omega-3 vetzuren. Uit onderzoek blijkt dat de kans op hart- en vaatziekten vijftig procent minder wordt, door twee keer in de week vette vis te eten. Verder is haring goed tegen dementie en astma. Nederlanders zijn grote liefhebbers van nieuwe haring: per hoofd van de bevolking worden 5,2 haringen per jaar gegeten.


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Jumbo Supermarkten
Afdeling Corporate Communicatie
T: 0413 – 38 0513
E: publicrelations@jumbosupermarkten.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 27 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR