www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 19 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Klantenservice Information Builders genomineerd voor American Business Awards

Klanten beoordelen internationale helpdesk als zeer goed

Amstelveen, 20 mei 2010 – Information Builders, ontwikkelaar van business intelligence- en integratiesoftware, is bij de prestigieuze American Business Awards 2010 genomineerd in twee categorieën. Information Builders dingt voor het derde jaar op rij mee naar de titel ‘Customer Service Team of the Year’. Stu Madison, vice president of Corporate Technical Support Services maakt kans op de titel ‘Customer Service Executive of the Year’. Ook Nederlandse en Belgische klanten van Information Builders maken gebruik van de succesvolle online helpdesk.

De klantenservice van Information Builders werd in 2009 door 98 procent van de grootste klanten als positief beoordeeld. De goede dientsverlening van het serviceteam droeg ertoe bij dat 92 procent van de aflopende onderhoudsovereenkomsten in 2009 vernieuwd werd. Het team reageerde in 96 procent van de gevallen binnen de afgesproken tijd, tegenover 85 procent in 2008. Niet alleen de Amerikaanse, maar ook de Europese klanten van Information Builders maken gebruik van de support-mogelijkheden in de Verenigde Staten. Naast de lokale telefonische ondersteuning, kunnen de Europese klanten terugvallen op de Amerikaanse online en telefonische support. Hiermee is Information Builders in staat om optimaal adequate 24x7 ondersteuning te bieden aan al zijn klanten.

“Een goede ondersteuning van onze klanten draagt bij aan het organisatiebrede gebruik van BI- en performance management-oplossingen. Het is onze missie om informatie voor iedereen binnen een organisatie te ontsluiten. Met onze support zorgen we ervoor dat iedereen optimaal gebruik kan maken van onze oplossingen”, zegt Dave Kemme, Country Manager Benelux bij Information Builders. “Het is heel mooi om te zien dat onze inspanningen op dit terrein zo gewaardeerd worden door onze klanten.”

Stevie Awards
De American Business Awards, onderdeel van de Stevie Awards, worden uitgereikt op 21 juni, tijdens een awardgala in het Marriott Marquis Hotel in New York. In totaal hebben 2700 bedrijven zich aangemeld voor de ruim 40 categorieën. Uit dit grote aantal aanmeldingen zijn in de afgelopen weken de finalisten geselecteerd door zakelijke professionals in de gehele Verenigde Staten.

Meer informatie over de American Business Awards en de volledige lijst van finalisten in alle categorieën is te vinden op www.stevieawards.com/aba.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over de Stevie Awards

Stevie Awards worden uigereikt in vier programma’s: de American Business Awards, de International Business Awards, de Stevie Awards voor Women in Business en de Stevie Awards voor Sales en Customer Service. Met het eren van organisaties van verschillende typen en omvang en de mensen achter deze organisaties, onderstrepen de Stevies bijzondere prestaties in de wereldwijde werkomgeving. Voor meer informatie over de Stevie Awards, zie www.stevieawards.com.

Over Information Builders
Information Builders is een onafhankelijke en toonaangevende ontwikkelaar met meer dan dertig jaar ervaring in enterprise business intelligence- en integratiesoftware. Hiermee wordt bedrijfsinformatie snel en gemakkelijk beschikbaar gemaakt voor interne en externe relaties, op strategisch, tactisch en operationeel niveau. Information Builders heeft meer dan 12.000 klanten wereldwijd, waaronder de meeste Fortune Top 100-bedrijven. Naast eigen productontwikkeling heeft Information Builders een wereldwijd partnernetwerk waarmee innovatieve BI-applicaties worden ontwikkeld. Information Builders heeft 1.450 medewerkers in 90 kantoren wereldwijd en 350 zakenpartners.

WebFOCUS is een schaalbare en gebruiksvriendelijke business intelligence-oplossing die rapportage op maat aanbiedt vanuit alle informatiebronnen van een organisatie.

Voor verdere persinformatie kunt u kijken op www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Information-Builders/Klantenservice-Information-Builders-genomineerd-voor-American-Business-Awards/n/7972 of contact opnemen met Sander van Buuren van LEWIS, Global Public Relations
Tel: +31 40 235 46 00 Fax: +31 40 235 46 01
E-mail: sandervb@lewispr.com www.lewispr.com

Voor meer informatie over Information Builders kunt u contact opnemen met Paul-Jan Piekema, Marketing Manager Benelux, Information Builders:
Tel: +31 020-4563315
E-mail: paul_jan_piekema@ibi.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 19 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Information Bu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR