www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Global Knowledge ondersteunt nieuwe Cisco Business Architect status met een uitgebreid trainingsprogramma

Cisco financiert 75% van de kosten van de trainingen

Nieuwegein, 19 mei 2010 - Global Knowledge, ’s werelds grootste Cisco opleider, introduceert een trainingsprogramma dat Cisco partners helpt de nieuwe Business Architect status van Cisco te bemachtigen. Deze nieuwe Cisco partnerstatus werd recent tijdens het Cisco Partner Summit geïntroduceerd door Keith Goodwin, Senior Vice President van de Worldwide Partner Organization van Cisco. Het programma leert Cisco partners schaalbare en duurzame Cisco architectuur vaardigheden en toepassingen te ontwikkelen.

Het Business Architect Program is door Global Knowledge ontwikkeld in samenwerking met Cisco om getalenteerde Cisco Channel Partner Account Managers te transformeren naar Business Architecten. Het Business Architect Program biedt Cisco partners de kennis en vaardigheden die noodzakelijk zijn om haar klanten duidelijk te maken welke voordelen de architectuur oplossingen van Cisco bieden en hoe het programma helpt de zakelijke kansen bij een klant te spotten in een veranderende markt.

Om Cisco partners te stimuleren en te ondersteunen heeft Cisco toegezegd om 75% van de trainingskosten voor een bepaalde periode te financieren.

“We zijn overtuigd van de kansen die het Business Architect Programma genereert en bieden dan ook graag Cisco’s channel partners de mogelijkheid om de hiervoor benodigde vaardigheden te ontwikkelen. We zijn er erg trots op dat we de afgelopen 12 maanden nauw met Cisco aan het project hebben mogen werken.”, aldus Brian K. Branson, Global Knowledge President and Chief Executive Officer. “We zien er dan ook naar uit om de Cisco partners te helpen aan een competitief voordeel door strategische business processen af te stemmen met opkomende technologieën.”

“We hebben een samenhangend programma ontwikkeld die partners voorziet in vaardigheden die zowel de individuele sales als ook de partner zelf helpt organisatorische veranderingen door te voeren”, vervolgt Ali Hawksworth, Global Knowledge Worldwide Cisco Business Development Director. “We hebben de unieke positie om dit complexe veranderingsprogramma uit te leveren doordat we uitgebreide ervaring hebben op het gebied van techniek, sales, bedrijfsarchitectuur, bedrijfsanalyse en bedrijfsprocessen in combinatie met onze Cisco Learning Solutions Partner status.”

Om in aanmerking te komen voor de 75% financiering van het Business Architect trainingsprogramma kunnen partners zich tot 15 juni 2010 aanmelden via www.cisco.com/go/businessarchitect.

Over Global Knowledge
Global Knowledge is de grootste onafhankelijke aanbieder van bedrijfstrainingen voor IT en management professionals. De onderneming levert een breed spectrum aan praktijk- en theoriecursussen voor IT-ers en projectmanagers. De trainingen worden in diverse leermethodieken aangeboden – klassikaal in eigen opleidingscentra of op locatie bij de klant en via Internet. Global Knowledge helpt computerondernemingen, profit-, non-profitorganisaties en overheidsinstellingen kennis en kunde om te zetten in hogere productiviteit van medewerkers, klanten en distributiepartners.

Global Knowledge werd in 1995 opgericht en telt wereldwijd meer dan 1200 medewerkers. De onderneming heeft haar hoofdkantoor in het Amerikaanse Cary, North Carolina en is eigendom van de Amerikaanse investeringsmaatschappij Welsh, Carson, Anderson & Stowe. Het Nederlandse hoofdkantoor van Global Knowledge is gevestigd in Nieuwegein. Ga voor meer informatie naar www.globalknowledge.nl

Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Dick Goettsch
Marketing Manager
Global Knowledge
T: 030 – 60 89318
E: dick.goettsch@globalknowledge.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 11 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Global Knowled.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR