Capelle a/d IJssel 3 mei 2010,
In het kader van de verdere professionalisering van Avantage, is een Raad van Commissarissen ingesteld. Drie gebieden worden afgedekt: financieel, juridisch en algemeen bestuurlijk.”Het getuigt van kracht om na twintig jaar ons met een kritische blik naar het Avantage van nu te laten kijken”, aldus Jos Elbers (61), voormalig bestuursvoorzitter van INHolland, Peter Vollebregt (57), advocaat en voormalig managing partner van AKD Advocaten en Notarissen in Rotterdam en Joost van der Hulst (47) Register accountant en concern controller en directeur van de Stichting Thuiszorg Rotterdam. Zij gaan hun kennis en kunde aanwenden om vanuit een ander perspectief en specialisme naar Avantage te kijken.
“Avantage heeft de ontwikkelingsfase inmiddels achter de rug en wilde daarom mensen in huis halen die, indien nodig, als kritische tegenpolen kunnen fungeren. Inhoudelijk leuk en spannend tegelijk. Na twee decennia is bewust gekeken naar een Raad van Commissarissen waarbinnen de kwaliteiten een synergie vormen”, aldus algemeen directeur van Avantage Kees Rijkhoff.
Medewerkers en merkenDe ruim 80 medewerkers van Avantage hebben een hoog kennisniveau en zijn allen gecertificeerd op verschillende gebieden. Het bedrijf beschikt over de hoogste partnerstatus bij haar partners, waaronder Microsoft, Novell, Citrix, VMWare, HP, RES, NetApp, F-Secure, i365 en Smartsite.
Meer informatie, een interview of een foto in hoge resolutie voor de pers:Avantage GroepAlgemeen Directeur Kees Rijkhoff
Rivium Boulevard 5
2909 LK Capelle a/d IJssel
Tel.: 010-2351235
Mail:
kees.rijkhoff@avantage.nlSite:
www.avantage.nl
De Raad van Commissarissen van Avantage van links naar rechts Joost van der Hulst, Peter Vollebregt en Jos Elbers.