www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 67 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

OFFICE DEPOT VIERT 40STE DAG VAN DE AARDE MET DUURZAME INITIATIEVEN VOOR KLANTEN

Office Depot ontplooit nieuwe initiatieven rond de Dag van de Aarde en komt daarmee zijn belofte na de inkoop, de bedrijfsvoering en de verkoop duurzamer in te richten

Venlo, 22 april 2010 - Naar aanleiding van de veertigste Dag van de Aarde, die op 22 april gevierd wordt, heeft Office Depot, een vooraanstaand internationaal leverancier van kantoorartikelen en -diensten, een aantal nieuwe groene initiatieven ontplooid onder de naam “Grow Greener”. Office Depot geldt wereldwijd als een voorloper op het gebied van groene initiatieven. Het bedrijf trekt zijn milieubewustzijn door naar alle klanten van particulier, tot MKB en multinationals, waarvoor het duizenden milieuvriendelijke producten, diensten en speciale aanbiedingen heeft ontwikkeld.

“Milieuvriendelijkheid is een speerpunt in het beleid van Office Depot Europa”, aldus Marcel Jacobs, Senior Manager Environmental Startegy, Quality & Social Compliance van Office Depot Europe BV. “We helpen onze klanten dan ook hun beleid nog groener te krijgen, ongeacht hoe ver gevorderd het bedrijf al is op dit gebied.”

Een van de initiatieven die Office Depot heeft ontplooid in het kader van de Dag van de Aarde is de website www.officedepotgrowgreener.com; op deze site kunnen klanten onder andere zelf aangeven hoe zij hun bedrijf milieuvriendelijker maken. Voor ieder groen idee dat via de website aangedragen wordt, plant Office Depot een boom namens de aandrager van het idee. Het doel is eind mei een bestand van 4.000 bomen te hebben.

Ook op Europees niveau heeft Office Depot een aantal groene initiatieven opgestart. Zo heeft het onlangs in Nederland en Duitsland groene webwinkels geïntroduceerd voor zijn merk Viking Direct. Deze nieuwe webshops voeren meer dan 1.000 milieuvriendelijke producten. Met zijn Europese website www.officedepot.eu/greeneroffice/ voorziet Office Depot geïnteresseerden bovendien van advies op het gebied van duurzaam ondernemen.

Andere initiatieven die Office Depot opgezet heeft in het kader van de Dag van de Aarde:
  • Speciale eco-producten: voor zijn klanten heeft Office Depot een assortiment van meer dan 2.000 duurzame producten samengesteld die minder zwaar aanspraak maken op de natuurlijke hulpbronnen en waarbij het gebruik van zware chemicaliën beperkt is. In Duitsland en in Nederland zijn de duurzame producten onder andere verkrijgbaar via de Green shops op de Viking-websites.
  • Groene Facebook-pagina: op zijn Facebook-pagina www.facebook.com/officedepot besteedt Office Depot voortaan meer aandacht aan zijn groene initiatieven. Het doet dit onder andere door middel van video-testimonials.
Office Depot staat al geruime tijd te boek als voorloper op het gebied van groene initiatieven binnen de sector kantoorbenodigdheden en is door de U.S. Environmental Protection Agency gekozen tot een van de 10 beste ‘Retailers in Green Power Partnership’. In 2007 werd Office Depot lid van de United States Green Building Council (USGBC) en in 2008 kreeg zijn winkel in Austin, Texas, de LEED- (Gold Leadership in Energy and Environmental Design) certificatie.

Meer informatie over de groene initiatieven va Office Depot zijn te vinden op www.officedepot.com/environment



Noot voor de pers
Meer informatie over Office Depot is te vinden op www.officedepot.eu/

U kunt ook contact opnemen met Serge Beckers van Wisse Kommunikatie via 026-4431523 of serge.beckers@wisse-worldcom.nl.

Indien u persberichten over Office Depot op een ander adres wenst te ontvangen of niet meer wenst te ontvangen, dan kunt u dat via een antwoord op deze mail aangeven.

Persmaterialen met betrekking tot de groene initiatieven van Office Depot zijn te vinden op socialpressofficedepot.com/environmental-initiatives

Over Office Depot
Office Depot levert elke dag kantoorartikelen aan miljoenen klanten overal ter wereld. Of het nu gaat om de plaatselijke winkel op de hoek of bedrijven uit de Fortune 500, de producten en diensten van Office Depot vinden wereldwijd aftrek. De 1.584 winkelvestigingen, het gespecialiseerde verkooppersoneel, de catalogi en online-winkels (met een omzet van 4,1 miljard dollar) spelen daarbij een belangrijke rol. Office Depot heeft wereldwijd ca. 41.000 medewerkers in dienst en is goed voor een jaaromzet van ca. 12,1 miljard dollar. Via postorder en filialen in 51 landen verkoopt het bedrijf meer kantoorartikelen en -diensten aan meer klanten in meer landen dan welk ander bedrijf dan ook.

De aandelen van Office Depot zijn genoteerd aan de New York Stock Exchange onder het symbool ODP en zijn opgenomen in de S&P 500-index (Standard & Poor). Meer persinformatie vindt u op: mediarelations.officedepot.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 67 dagen
Office Depot contact  

077 - 323 88 88
www.officedepot.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl