ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:

Samenwerking Centric en Manus Software Europe geformaliseerd

Gouda, 15 april 2010 - Op 12 april 2010 hebben Denhard Jongman, directeur International Business Development bij Centric, en Jan-Willem van der Boom, directeur/eigenaar Manus Software Europe B.V., het contract ondertekend waarin de strategische samenwerking op het gebied van ManusPlus is bekrachtigd.

De overeenkomst geeft Centric het recht op te treden als implementatiepartner van ManusPlus, het online urenregistratie- en planningssysteem voor de retail en logistiek. Manus Software Europe profiteert op zijn beurt van het uitgebreide partnernetwerk van Centric. Beide partijen benadrukken dat de samenwerking verder gaat dan een commercieel akkoord en dat er verregaande afspraken worden gemaakt rondom support en implementaties.

Het contact tussen de ondernemingen is ontstaan via gezamenlijke klanten als HEMA, McGregor, Coolcat en America Today en de joint venture IFS Retail waarin Centric en IFS gezamenlijk internationaal een volledige retailoplossing aanbieden.

Denhard Jongman: “Manus Software Europe is een belangrijke, betrouwbare en stabiele partner, die het productportfolio dat Centric in de retail- en de logistieke markt voert versterkt. Zowel nationaal als internationaal.”

Over Manus Software Europe B.V.
Manus Software Europe, gevestigd in Zwijndrecht, levert het urenregistratie- en personeelsplanning systeem ManusPlus. ManusPlus is een flexibel softwarepakket voor tijdregistratie, urenverantwoording en roosterplanning met ondersteuning van meerdere CAO's, regelgevingen en talen. Het systeem is modulair opgebouwd en omvat onder meer modules voor omzet en productiviteit, budgetten, webtoegang en aanwezigheidsregistratie.

Over Centric Supply Chain Solutions
Het cluster Centric Supply Chain Solutions voorziet retailers, logistieke dienstverleners, transporteurs, groothandels en productiebedrijven van moderne geïntegreerde ICT-oplossingen. Centric biedt producten en diensten op het gebied van point-of-sale, instore automation, enterprise resource planning, selfservice, mobility, consumer kiosks, digital signage, payment point, warehouse-, transport- en fleetmanagement. Zie voor meer informatie: www.centric.eu.

Fotobijschrift: Contractondertekening door Denhard Jongman, directeur International Business Development bij Centric (links) en Jan-Willem van der Boom, directeur/eigenaar Manus Software Europe B.V.

Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Mary-Ann van den Haak
Communicatie
Telefoon: +31 182 34 50 00

Achtergrondinformatie Centric

Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in de Benelux, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, het Verenigd Koninkrijk, Zweden en Zwitserland.

De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ruim 9.200 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud).

Centric B.V. heeft in 2008 een omzet geboekt van 967,8 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 45,6 miljoen euro. Meer informatie vindt u op www.centric.eu.

Verstreken tijd: 15 jaar en 95 dagen
Bedrijfsinfo  

Logo Centric

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo easyStorage Nederland
Logo Golden Rose Cosmetics
Logo Teammaite
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo Networking4ALL
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Manhattan Associates
Logo Trend Micro
Logo KnowBe4
Logo Mollie
Logo SureSync
Logo Seagate Technology
Logo Pegasystems
Logo Fujitsu Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Conclusion
Logo Top Employers Institute
Logo Odin Groep
Logo Exotec
Logo EGO Power Plus
Logo NTT DATA
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101656 persberichten
6863 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15929 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu