Eindhoven, 15 april 2010 - Tijdens Overheid & ICT 2010 lanceert Circle Software de Verseon E-Suite, een totaaloplossing voor volledig geïntegreerde digitale dienstverlening binnen de Nederlandse overheid. De softwareleverancier uit Eindhoven zet hiermee een beslissende stap op het gebied van elektronische dienstverlening. Circle Software schaart zich namelijk bij een zeer select gezelschap van aanbieders dat, op basis van het ‘one-stop-shop’ principe, integrale e-overheidsoplossingen levert, implementeert en onderhoudt.Circle Software heeft vestigingen in Eindhoven en Sittard en levert Enterprise Content Management oplossingen binnen de Nederlandse overheid en de onderwijssector. Met de Verseon® E-Suite kunnen burgers, bedrijven en instellingen via internet, e-mail, telefoon, per brief of aan de balie producten en diensten van de overheid aanvragen. Bovendien kan zeer laagdrempelig en snel de actuele status van de afhandeling van de aanvraag worden gevolgd. De Verseon E-suite bestaat onder andere uit een webloket, een klantcontactsysteem en een zeer geavanceerd zaaksysteem inclusief documentmanagement, workflow en CRM functionaliteit.
De frontoffice applicaties van de Verseon E-Suite, Verseon Web Loket en Verseon Klant Contact Systeem, zijn voorzien van alle benodigde componenten zoals een producten & diensten catalogus (PDC), ondersteunende scripts ten behoeve van klantcontact, een persoonlijke internet pagina (PIP) en aansluiting op DigiD (authenticatie) en Ogone (elektronisch betalen).
Het Verseon Zaaksysteem beheert de complete zaak, inclusief documenten, statusinformatie en koppelingen naar het frontoffice of verticale applicaties in de backoffice. Het Verseon Zaaksysteem maakt het tevens mogelijk om aanvragen snel af te handelen waarvoor geen backoffice applicatie beschikbaar is.
"De realisatie van de Verseon E-Suite markeert een nieuwe mijlpaal waarmee onze klanten daadwerkelijk meters kunnen maken met de elektronische dienstverlening aan hun burgers, bedrijven en instellingen. E-overheid moet immers sneller en goedkoper. De Verseon E-Suite is het resultaat van de kennis en ervaring die wij sinds 1994 als zelfstandig bedrijf hebben opgedaan binnen de overheidsmarkt.” aldus Bart Rossieau, directeur van Circle Software.
Naast de demonstraties op de beursstand geeft Circle Software dagelijks een presentatiesessie over de Verseon E-Suite in het rode theater tussen 11:30 en 12:15 uur.
Meer informatie kunnen geïnteresseerden vinden op de website van Circle Software:
www.circlesoftware.nl/overheid-en-ict/, hier is het tevens mogelijk om zich te registreren voor een bezoek aan de beurs en om een concrete afspraak te maken voor een bezoek aan onze stand C020.
Noot voor de redactie, niet voor publicatie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Wouter van den Eerenbeemt, Marketing Consultant, Circle Software Group B.V., eerenbeemt@circlesoftware.nl, tel. (040) 297 24 44.
Over Circle Software
Circle Software ontwikkelt en implementeert ‘state of the art’ ‘enterprise content management’ oplossingen. Op basis van eigen productplatformen ‘Document Manager’ en ‘Verseon®’ realiseert Circle Software geïntegreerde document management, workflow management, records management en content management oplossingen. Verseon® E-Suite is de complete turn-key E-business oplossing van Circle Software.