www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Wisse Kommunikatie

Autodesk benoemt Wim Muijsert tot Partner Manager Benelux

Autodesk, Inc, wereldwijd marktleider in 2D- en 3D ontwerpsoftware, heeft Wim Muijsert (49) benoemd tot Partner Manager Benelux. Muijsert is in deze functie verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen en uitbouwen van het indirecte Value Added Reseller (VAR)-kanaal in de strategische verticals AEC en Manufacturing binnen Autodesk Benelux. Muijsert zal onder andere een bijdrage leveren aan het bepalen van de juiste groeistrategie van Autodesk in de regio, zowel voor bestaande markten als voor nieuwe groeimarkten.

Muijsert heeft een aantal speerpunten benoemd waar hij zich op gaat richten: “Ten eerste ga ik me inzetten voor een sterke omzetgroei. Het in kaart brengen van potentiële klanten en nieuwe doelgroepen is een belangrijk onderdeel hiervan. Bovendien zijn er voldoende mogelijkheden om ons productportfolio bij bestaande klanten uit te breiden. Ten tweede zie ik het ondersteunen en optimaliseren van het sales-proces bij strategische klanten als een aandachtsgebied. Hiermee kunnen we de win-rate naar een hoger niveau brengen. Ten slotte zal ik me richten op mijn rol als vertegenwoordiger van de strategische belangen van onze VAR’s binnen de Autodesk-organisatie”, aldus Muijsert.

Muijsert’s speerpunten sluiten naadloos aan op de algemene strategie van Autodesk. Muijsert licht toe: “Autodesk heeft een gerichte focus op het verhogen van de interactie met klanten en partners, om zo beter inzicht te krijgen in de eisen en wensen van onze eindgebruikers. Door middel van een juiste waardepropositie kunnen we precies bieden wat de klant van ons vraagt. Uiteindelijk hoop ik een grotere tevredenheid bij onze partners te bereiken en ze zo goed mogelijk te faciliteren, wat weer resulteert in verbreding en uitbreiding van onze productenportfolio en omzetgroei. Ik heb mijzelf tot doel gesteld om de VAR’s te ontwikkelen tot het beste verkoopkanaal van Autodesk.”

De functie van Partner Manager Benelux ziet Muijsert als een grote uitdaging: “Autodesk is overal aanwezig in onze maatschappij, of het nu om het ontwerp en de ontwikkeling van een koffiezetapparaat, een gebouw, een computerspelletje of een animatiefilm gaat. Het spreekt mij aan om te werken bij een van de meest vooraanstaande softwareleveranciers ter wereld. Ik zie het als een boeiende, nieuwe uitdaging om een bijdrage te leveren aan de verdere uitbouw en het succes van het partnerkanaal in de Benelux.”

De ervaringen die Muijsert in het verleden heeft opgedaan met sales- , partner-, en distributie- management en marketing kan hij in zijn nieuwe functie prima gebruiken. Hij startte zijn carrière als New Business Account Manager bij Hewlett-Packard. Na elf jaar maakte hij de overstap naar Macromedia Benelux BV, waar hij uiteindelijk doorgroeide naar de functie van Regional Manager voor de Benelux en Nordics. Bij de overname van Macromedia door Adobe, begin 2006, werd Muijsert verantwoordelijk voor de Enterprise Sales organisatie in Nederland. Hier richtte hij zich onder andere op de verkoop van Adobe's oplossingen. Sinds medio 2007 was hij als Sales Manager Channel Benelux verantwoordelijk voor de volledige verkoop van licenties voor Adobe desktop-producten in de Benelux.

Muijsert werkt vanuit het Benelux-kantoor van Autodesk in Barendrecht.



Noot voor de pers
Er zijn foto’s beschikbaar van Wim Muijsert. Voor het opvragen van deze foto’s of meer informatie over Autodesk kan contact opgenomen worden met Serge Beckers, telefoon: 026-4431523 of per e-mail: serge.beckers@wisse-worldcom.nl.

Indien u persberichten over Autodesk op een ander adres wenst te ontvangen of niet meer wenst te ontvangen, dan kunt u dat via een antwoord op deze mail aangeven.

Over Autodesk
Autodesk, Inc. is wereldwijd marktleider in 2D- en 3D-ontwerpsoftware voor de werktuigbouwkundige, de bouwkundige en constructie-industrie en de media- en entertainment-industrie. Sinds de introductie van AutoCAD® in 1982 beschikt Autodesk over het breedste portfolio van geavanceerde oplossingen waarmee gebruikers hun ideeën digitaal kunnen ervaren voor ze ze daadwerkelijk bouwen. Fortune 100-ondernemingen, maar ook de 15 laatste Academy Award®-winnaars voor de beste visuele effecten, maken gebruik van Autodesk-producten voor het ontwerpen, visualiseren en simuleren van hun ideeën. Op deze manier besparen ze tijd en geld, verbeteren ze de kwaliteit van hun product en zorgen ze voor innovaties die hen een aanzienlijk concurrentievoordeel kunnen opleveren.

© 2010 Autodesk, Inc. Alle rechten voorbehouden.

Verstreken tijd: 16 jaar en 39 dagen
Autodesk contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR