www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Gratis BI-oplossing helpt hulporganisaties het effect van hun programma’s te analyseren

QlikTech lanceert Social Responsibility programma: Change Their World

Hoofddorp, 31 maart 2010 – QlikTech, een pionier in business intelligence, lanceert een wereldwijd corporate social responsibility programma: Change Their World. Het Change Their World programma is gericht op het bieden van informatie die mondiale gezondheidszorg-, humanitaire- en milieuorganisaties nodig hebben om de effectiviteit en efficiëntie van hun programma’s te verzekeren. Hiervoor biedt QlikTech liefdadigheidsinstellingen de mogelijkheid gratis gebruik te maken van haar BI-oplossing QlikView. Hiermee kunnen de instellingen informatie uit verschillende bronnen gemakkelijk analyseren en hebben zij inzicht in de effectiviteit van hun programma’s.

“Er wordt veel gesproken over de impact van toegang tot informatie voor het bedrijfsleven. In de loop der jaren hebben wij geconstateerd dat QlikView zo eenvoudig te gebruiken is, dat deze tool ook liefdadigheidsinstellingen veel toegevoegde waarde kan bieden”, aldus Lars Björk, CEO van QlikTech. “QlikView wordt al gebruikt om levens te redden, misdaden op te lossen en licht te werpen op milieu-informatie. En dat is nog maar het begin. Als we meer aandacht besteden aan wat er mogelijk is met onze analytische tool, kan de toegang tot medische en milieugegevens worden versneld en kan de hulpverlening beschikken over een efficiënt middel bij het organiseren van complexe supply chains en wederopbouwinitiatieven.”

Liefdadigheidsinstellingen die zijn geïnteresseerd in gratis QlikView software en diensten kunnen zich hiervoor aanmelden op: www.qlikview.com/changetheirworld.



Over QlikTech
QlikTech vervult een pioniersrol in in-memory Business Intelligence. Het bedrijf vindt dat zinvolle analyses beschikbaar moeten zijn voor de gebruikers wanneer zij deze informatie nodig hebben. QlikView is ontwikkeld om direct antwoorden te leveren op bedrijfskritische vragen en stelt gebruikers in staat om data zonder beperkingen eenvoudig te onderzoeken. Anders dan met traditionele Business Intelligence kan QlikView waarde bieden met een terugverdientijd van dagen of weken, in plaats van maanden, jaren of zelfs helemaal niet. QlikView kan worden ingezet op locatie, in de cloud, op een laptop of op een mobiel apparaat - van één enkele gebruiker tot de grootste internationale onderneming. QlikTech heeft meer dan 12.000 klanten in 95 landen en meer dan 800 partners wereldwijd. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com.

###

QlikTech en QlikView zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo's zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.

Meer informatie:
Marcommit PR
Melanie Petersen
Tel. 035-5822730
E-mail: qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 46 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu