www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 40 dagen geleden)
Bedrijf:

Genesys wordt centraal onderdeel van het vernieuwde aanbod van Alcatel-Lucent voor de grootzakelijke markt

Hilversum, 25 maart 2010 -- Genesys contactcenter-oplossingen zijn vanaf vandaag integraal onderdeel van het Alcatel Lucent aanbod voor de grootzakelijke markt. De nieuwe positie binnen het aanbod van deze toonaangevende aanbieder van telecommunicatie-oplossingen betekent dat Genesys´ visie, strategie, oplossingen en producten voor eigentijdse contactcenters aanzienlijk aan reikwijdte winnen en tot op directieniveau onderdeel worden van de strategieën die Alcatel-Lucent adviseert. De bestaande markt blijft Genesys onveranderd onder zijn eigen merknaam bedienen.

De manier waarop mensen samenwerken en communiceren is sterk veranderd nu mensen altijd, overal en op alle manieren met elkaar verbonden kunnen zijn. De Alcatel-Lucent divisie Enterprise Market Group (EMG) laat de grootzakelijke markt hiervan optimaal profiteren volgens de Dynamic Enterprise-visie. Deze visie spiegelt grote ondernemingen een groeipad voor waarbij netwerken, mensen en bedrijfsprocessen onderling verweven raken, terwijl de kennis en ervaring van en over klanten, medewerkers en samenwerkende partijen maximaal worden benut. Waar in Alcatel-Lucent´s visie sprake is van dynamische werkgroepen die via verschillende kanalen tijd- en plaatsonafhankelijk communiceren, komen de hooggewaardeerde Genesys contactcenter-oplossingen sterk in beeld.

Gerry de Graaf, VP Sales Benelux EMG: ”Genesys´ aanbod is altijd uitgegaan van het ´contactcenter nieuwe stijl´, als integraal onderdeel van de totale bedrijfsvoering en de bijbehorende bedrijfssystemen. Met de opkomst van multichannel-klantcontacten in het internettijdperk, heeft Genesys die visie kunnen verzilveren. De nieuwe positie van Genesys binnen Alcatel-Lucent EMG zet een hefboom in werking. Genesys is een belangrijk element in de strategische omvorming van Alcatel-Lucent EMG naar het Web 2.0-tijdperk.”

Over Genesys
Genesys, een dochter van Alcatel-Lucent, richt zich volledig en onafhankelijk op software voor het beheren van klantinteracties via telefoon, het web en e-mail. Genesys-software verbindt klanten via zelfbediening of door begeleide service op dynamische wijze met de juiste middelen –– om optimaal in te spelen op klantbehoeften, de klantentevredenheid te optimaliseren en efficiënt met middelen om te springen. Met 4000 klanten in 80 landen leidt Genesys elke dag meer dan 100 miljoen klantinteracties in goede banen. Genesys doet het onderscheid tussen front- en backoffice verdwijnen en stelt ondernemingen en overheden in staat om hun hele organisatie voor de klant in te zetten. Zo voorkomt Genesys frustraties bij de klant, vergroot Genesys de efficiëntie en versnelt ze de innovatie. Meer informatie is te vinden op www.genesyslab.com.

Over Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent (Euronext Paris en NYSE: ALU) is de vertrouwde partner voor de transformatie van netwerken naar de volgende fase in communicatie. Het bedrijf werkt voor serviceproviders, ondernemingen en strategische sectoren zoals defensie, energie, gezondheidszorg, transport en overheden in de hele wereld. Alcatel-Lucent biedt oplossingen voor de levering van spraak-, data- en videocommunicatiediensten aan eindgebruikers. Alcatel-Lucent is een leider op het vlak van vaste, mobiele en geconvergeerde breedbandnetwerken, IP-technologieën, applicaties en services. Het bedrijf profiteert van de ongeëvenaarde technische en wetenschappelijke expertise van Bell Labs, een van de grootste innovatieorganisaties in de communicatiemarkt. Met activiteiten in meer dan 130 landen en het meest ervaren wereldwijde serviceteam in deze sector is Alcatel-Lucent een lokale partner met een wereldwijd bereik. Alcatel-Lucent realiseerde in 2009 een omzet van 15,2 miljard euro en het hoofdkantoor bevindt zich in Parijs. Voor meer informatie: www.alcatel-lucent.com.

Meer informatie:
PublieksWerk b.v.
Marije Verdouw
t: (020) 486 21 39
e: genesys@publiekswerk.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 40 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl