Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ons op
x.com/ictberichten
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
AI-agents
Infoblox
DNS for AI Discovery (DNS-AID)
Agent Name Service (ANS)
GoDaddy
Artificial intelligence (AI)
Domain Name System (DNS)
Red Hat AI
Red Hat AI 3.4
Red Hat
Veeam
Veeam Data Platform
VeeamON
bunq
neobank
Screeningplatform
Screeningbedrijf
SKJ-registercheck
Victoria-ID
Cyberbeveiliging
Sophos
Onderzoek
Goederenvervoer
Geotab
KnowBe4
Supply chain-verstoring
Supply Chain Report
Supply Chain
reichelt elektronik
Odin Groep
Datum:
donderdag 11 mrt 2010 • 11:11
(16 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:
Unit4
PR:
Marcommit
Flynth adviseurs en accountants implementeert software UNIT4 om efficiency te verbeteren
~ Eén van de grootste accountants- en adviesorganisaties van Nederland zet UNIT4 AccountAnalyser, UNIT4 Auditor en UNIT4 Audition in ~
Veenendaal, 11 maart 2010 -
Flynth adviseurs en accountants implementeer verschillende software-oplossingen van UNIT4. UNIT4 Audition, UNIT4 Auditor en UNIT4 AccountAnalyser vervangen de huidige applicaties en worden organisatiebreed ingezet.
Flynth adviseurs en accountants behoort met een jaarlijkse omzet van ongeveer 70 miljoen euro tot de tien grootste aanbieders van advies- en accountancydiensten in Nederland. Er werken ongeveer 900 specialisten, verdeeld over 20 vestigingen. De organisatie heeft 15.000 cliënten uit voornamelijk het agrarisch en niet-agrarisch mkb en de non-profit sector. Het dienstenpakket strekt zich uit van accountancy, juridisch en personeelsadvies, bedrijfs- en belastingadvies, van pensioenadvies tot mediation.
De verschillende disciplines binnen Flynth werken nauw samen om zo de cliënt een full-service pakket te kunnen bieden. Om deze werkwijze ook in de toekomst te kunnen blijven ondersteunen met ICT, is gekozen om de huidige software te vervangen door UNIT4 AccountAnalyser, UNIT4 Auditor en UNIT4 Audition. Deze oplossingen vormen een geïntegreerd geheel, waardoor Flynth de efficiency kan vergroten, de beheersbaarheid kan verbeteren en de kans op fouten in financiële rapportages en analyses kan minimaliseren.
UNIT4 AccountAnalyser is een analyseprogramma dat financiële data uit vrijwel alle systemen kan inlezen en daardoor gestandaardiseerde analyses aanbiedt. UNIT4 Auditor is een applicatie voor werkprogrammabeheersing en dossiervorming bij samenstel-, controle-, beoordelings- en due diligence-opdrachten; Unit 4 Audition is voor het uitwerken en opstellen van jaarlijkse en periodieke rapportages. Flynth werkt al met UNIT4 Salaris voor de loonverwerking.
Ad Clarijs, directeur van Flynth adviseurs en accountants: “De keuze voor de oplossingen van UNIT4 is van groot strategisch belang voor onze organisatie. Deze software ondersteunt onze meest essentiële bedrijfsprocessen en bovendien is UNIT4 een partij die vooroploopt als het gaat om marktontwikkelingen. Door het uitgebreide selectietraject zijn we overtuigd dat we met deze oplossingen van UNIT4 de juiste keuze hebben gemaakt.”
Herman de Jonge, directeur UNIT4 Accountancy: “Zeker met de huidige ontwikkelingen is het van belang dat gegevens in meerdere applicaties toegankelijk zijn zonder ze afzonderlijk in te hoeven voeren. Steeds meer accountancy- en adviesorganisaties kiezen daarom voor onze geïntegreerde oplossing. We zijn verheugd dat ook Flynth onze software inzet om zo goed te zijn voorbereid op toekomstige ontwikkelingen.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over UNIT4
UNIT4 wil een wereldwijde standaard zetten voor bedrijfssoftware die organisaties in de commerciële en publieke sector helpt om in te kunnen spelen op interne en externe veranderingen. Simpel, snel en kosteneffectief. De automatiseerder heeft activiteiten in 19 landen in Europa, Noord-Amerika, Afrika & Azië-Pacific. De omzet in 2009 bedroeg 379,4 miljoen euro. Het bedrijft telt ongeveer 3450 werknemers (3320 FTE) en het hoofdkantoor is gevestigd in Sliedrecht.
UNIT4 biedt een breed portfolio van oplossingen, waaronder de financiële managementsoftware CODA en de flexibele ERP-oplossing Agresso Business World. In de Benelux levert UNIT4 business software voor verschillende sectoren, waaronder accountancy, gezondheidszorg, groothandel en distributie, mkb, onderwijs, publieke sector en zakelijke en financiële dienstverlening. Daarnaast levert UNIT4 oplossingen voor personeelsinformatie en salarisverwerking, business intelligence en diensten op het gebied van continuïteit en cloud computing.
Website:
http://www.unit4.nl
Twitter:
http://www.twitter.com/UNIT4_NL
Voor meer informatie kunt u kijken op
http://www.lewiswire.com/nl/lewiswire/UNIT4/c/384
of contact opnemen met LEWIS Global Public Relations:
Freek Janssen
Tel: +31 (0) 40 - 235 46 00
E-mail:
freekj@lewispr.com
www.lewispr.nl
De uitbreiding van de Telecommunicatiewet verplicht ons per 1 oktober 2009 te vragen of u prijs stelt op het ontvangen van relevant nieuws van UNIT4. Als u GEEN persberichten van UNIT4 meer wilt ontvangen, kunt u ons dat via mail (
persinfo@lewispr.com
) laten weten. Wij verwijderen u dan van de perslijst.
Recent van Unit4
Scanmarket by Unit4 groeit in klanten en zet in op innovatie
Gemeente Tilburg vernieuwt financiële IT-infrastructuur met Unit4 ERPx
Van Weelde Shipping Group kiest Unit4 ERPx voor modernisering IT-omgeving
vrijdag 15 mei 2026
Infoblox en GoDaddy steunen open standaarden voor ontdekking, identificatie en verificatie van AI-agents
Red Hat versterkt AI-infrastructuur met nieuwe producten en diensten
Preview van nieuwe release Veeam Data Platform getoond tijdens VeeamON New York City
13 mei 2026 (4 dagen geleden)
Victoria-ID voegt SKJ-registercheck toe aan screeningsplatform
Amsterdam en Berlijn zijn Europese koplopers in efficiënt goederenvervoer
KnowBe4 introduceert AI-native aanvalssimulatie- en trainingsproduct en nieuwe Content Creation Agent
Veerkracht boven paniek: Nederlandse industrie beter voorbereid op nieuwe supply chain-verstoringen
Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord
Becky.works versterkt commerciële organisatie met nieuwe Director of Sales
Veeam introduceert Intelligent ResOps voor het Agentic AI-tijdperk en vertaalt datacontext naar sneller en preciezer herstel
Lees meer in het weekoverzicht
Donderdag 11 mrt 2010 • 11:11
Verstreken tijd: 16 jaar en 71 dagen
PR contact
Unit4 contact
+ 44 (0) 1423 537 837
www.unit4.com/nl
Spotlight
Expertum Nederland, Qrcus en Partners in Technology bundelen krachten tot full-service SAP partner
Valid Managed Services kondigt overname door DATAGROUP aan
OneGov gaat verder onder de vleugels van Decos
Companial and Fênix announce strategic alliance to strengthen Business Central support in Brazil
Companial Expands to Brazil, Strengthening the Dynamics Ecosystem in LATAM
12Build lanceert vernieuwing in de pre-constructie
Bas Wevers Joins Key2XS Advisory Board
Stedin kiest voor Genesys Cloud CX en Frontline Solutions
Delta-N behaalt Microsoft Specialization voor Agentic DevOps met Azure en GitHub
Ergonomische muis de R-Go Waver — een ambidexter muis voor variërende gebruikers — nu op KICKSTARTER
Blastic toegetreden tot Kentico Accelerator Partner Program
Ron Tolido Joins the Advisory Board of Key2XS
Mitel introduceert high-end SIP-toestellen voor UCaaS - exclusief via BusinessCom
NetBoss verstevigt positie in offensive cybersecuritymarkt door overname ENDSenS
Cyemptive Launches The Umbrella FortressTM at RSAC 2026
Victoria-ID voegt SKJ-registercheck toe aan screeningsplatform
Meer dan helft Gen Z mist zorgafspraak: 74% verwacht actievere rol van zorgorganisaties
Onventis en Adjust bundelen krachten voor succesvolle implementaties
Versgroothandel De Waal ervaart een robuuste samenwerking met IT-partner DNA Services
Waarom steeds meer middelgrote organisaties kiezen voor een IT-audit
BusinessCom versterkt managementstructuur als basis voor verdere groei en professionalisering
Analyseer Encrypted Dataverkeer met PCAP Wireshark 12 mei 2026
Bedrijven zoeken vaker zekerheid bij afhankelijkheid van softwareleveranciers
Stedin kiest voor Genesys Cloud CX en Frontline Solutions
Dit zijn de beste sim only providers in 2026 volgens onderzoek van Keuze.nl
Waarom steeds meer bedrijven hun cloudstrategie heroverwegen
Hoe technologie het interne transport in magazijnen fundamenteel verandert
Duurzame merkstrategie in de IT-sector: van digitaal denken naar tastbaar handelen
EcoVerum, spin-off van Data Tribes, geselecteerd voor Change 100 van meest impactvolle startups wereldwijd
Bereid je voor op de IoT- en security uitdagingen van morgen tijdens de MCS Smart Week of IoT
Infoblox en GoDaddy steunen open standaarden voor ontdekking, identificatie en verificatie van AI-agents
Red Hat versterkt AI-infrastructuur met nieuwe producten en diensten
Preview van nieuwe release Veeam Data Platform getoond tijdens VeeamON New York City
Amsterdam en Berlijn zijn Europese koplopers in efficiënt goederenvervoer
KnowBe4 introduceert AI-native aanvalssimulatie- en trainingsproduct en nieuwe Content Creation Agent
Veerkracht boven paniek: Nederlandse industrie beter voorbereid op nieuwe supply chain-verstoringen
Odin Groep haalt Data- en AI-specialist Victa aan boord
Becky.works versterkt commerciële organisatie met nieuwe Director of Sales
Veeam introduceert Intelligent ResOps voor het Agentic AI-tijdperk en vertaalt datacontext naar sneller en preciezer herstel
Veeam introduceert DataAI Command Platform, de eerste uniforme Data en AI Trust-infrastructuur voor het agentic AI-tijdperk
Data-armoede remt AI-gedreven rendementsgroei
Nieuw onderzoek: 80% van de organisaties in EMEA afgelopen jaar getroffen door minimaal drie identiteitgerelateerde datalekken
NetApp versterkt samenwerking met Red Hat voor betere databeveiliging en schaalbaarheid van Red Hat OpenShift-implementaties
Red Hat introduceert nieuwe soevereine en private cloud-mogelijkheden voor digitale autonomie
PocketBook introduceert de 7-inch Era Lite: premium design voor een toegankelijke prijs