www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:

G Data lanceert nieuwe producten op CeBIT 2010

Uitvinder van virusbescherming begint zijn jubileumjaar in Hannover

Amsterdam, 19 februari 2010 – Vijfentwintig jaar geleden vormde de Hannover Beurs het startschot voor de oprichting van één van 's werelds succesvolste aanbieders van security software: G Data. Slechts één jaar later was de innovatieve onderneming al met haar producten op de allereerste CeBIT aanwezig. Ook dit jaar presenteert G Data op CeBIT 2010 een breed scala aan security-producten voor eindgebruikers en voor ondernemingen. De 650 m² grote G Data-arena bevindt zich in hal 11, op stand D35.

Highlight van de beurs van dit jaar is de presentatie van G Data’s EndpointProtection. Dit is een oplossing voor ondernemingen die, naast solide bescherming tegen malware, een sterk gereedschap voor een hogere productiviteit van de werknemers en voor meer juridische zekerheid voor de onderneming biedt.

Dirk Hochstrate, directeur van G Data Software AG: „Onderzoeken tonen aan dat tweederde van het internetverkeer bij bedrijven privé van aard zijn en niets met het werk te maken hebben. Afgezien van de juridische implicaties van dit persoonlijke gesurf, brengt dit feit een enorme schade met zich mee door verminderde productiviteit van de medewerkers. Alleen al in Duitsland zou deze schade meer dan 50 miljard euro per jaar bedragen. Om dit in te perken, hebben bedrijven enerzijds een policy nodig, en anderzijds software die naleving van de policy technisch afdwingt: G Data’s EndpointProtection. Deze nieuwe bedrijfsoplossing beschermt namelijk niet alleen tegen malware, maar kan allerlei restricties aan eindgebruikers opleggen. Zo kan het gebruik van USB-sticks of andere apparaten en ongewenste programma’s, zoals games of file sharing-software, onmogelijk worden gemaakt. Het kan ook bepalen wie wanneer welke websites kan bezoeken.”

Naast G Data EndpointProtection, zal G Data ook vast een voorproefje geven van de nieuwe generatie consumentenproducten voor 2011.

G Data-persconferentie
De G Data-persconferentie vindt plaats op 2 maart van 12.00u. tot 13.00u. in het Convention Center, zaal 11. In het kader van deze persconferentie geeft G Data gedetailleerde informatie over haar CeBIT-highlights:

  • G Data EndpointProtection
  • G Data Desktop-generatie 2011

Direct na de persconferentie vindt een persbrunch plaats, waar Dirk Hochstrate beschikbaar is voor een persoonlijk gesprek.

Security-wereld te gast in de G Data Arena
Van 2 tot en met 5 maart vindt er in de 650 m² grote G Data Arena dagelijks een verbaal gevecht der security-titanen plaats. Tijdens dagelijkse roundtables discussiëren experts van G Data met alom gerespecteerde deskundigen over actuele thema’s, zoals valstrikken in IT security, aanvalsscenario’s op bedrijfsnetwerken, de gevaren van web 2.0, of hoe cybercriminelen geld verdienen aan gestolen gegevens. Als discussiepartners heeft G Data onder andere vertegenwoordigers van de Duitse branchevereniging van internetondernemingen, XING, het Bundeskriminalamt en IT-vakjournalisten uitgenodigd. Deze (Duitstalige) roundtables beginnen elke dag om 16.00u en kunnen door publiek worden bijgewoond.

Noot aan de redactie: Vrijkaarten voor CeBIT zijn nog verkrijgbaar via danielle.van.leeuwen@gdata.nl.

25 jaar G Data Software AG
G Data Software AG, met haar hoofdkantoor in Bochum, is een innovatief en snel groeiend softwarebedrijf, dat zich concentreert op IT security solutions. Als specialist op het gebied van Internet security en als pionier in het veld van virusbescherming, heeft de onderneming, die in 1985 in Bochum werd opgericht, ruim twintig jaar geleden het eerste antivirusprogramma op de markt gebracht. In 2010 viert de onderneming haar 25e verjaardag.

G Data behoort tot de oudste beveiligingssoftwarebedrijven van de wereld. In de afgelopen vijf jaar, heeft geen enkele andere security software-leverancier zo veel awards in de Benelux en in Europa gewonnen als G Data. Dit is dankzij het gebruik van de beste security-technologieën in de oplossingen. Voorbeelden hiervan zijn de DoubleScan-technologie, met twee onafhankelijke virusscanners, en OutbreakShield, dat zorgt voor rechtstreekse bescherming.

De producten van G Data zijn wereldwijd beschikbaar in meer dan 60 landen. Meer informatie over de onderneming is te vinden op
www.gdata.nl.

Contact
Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux
Tel.
(+31) (0) 6 54 660 215
E-mail: danielle.van.leeuwen@gdata.nl
Twitter: GDataBenelux
Persinformatie: http://www.gdata.nl/over-g-data/perscentrum.html


Verstreken tijd: 16 jaar en 74 dagen
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu