www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 112 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

CIBER standaardiseert ontwikkeling en beheer Java-software

CIBER Software Factory binnen twee jaar uitgebreid met technologie Microsoft, Oracle, ECM en Tibco

Eindhoven, 16 februari 2010 – CIBER Nederland heeft alle bestaande Java-softwareontwikkeling en –beheer ondergebracht binnen de CIBER Software Factory. In deze ‘softwarefabriek’ worden de werkprocessen en hulpmiddelen voor het ontwikkelen van software zo veel mogelijk gestandaardiseerd. Hierdoor kan software goedkoper en sneller worden ontwikkeld.

CIBER levert regelmatig maatwerkoplossingen aan klanten, gebaseerd op technologieën als Java EE, Microsoft.NET en Tibco. De CIBER Software Factory (CIBERSoFa) is gebaseerd op industriestandaarden zoals RUP, PRINCE2 en TMap en heeft een wetenschappelijke onderbouwing. Binnen CIBER Nederland werken twintig medewerkers in de ontwikkelstraat. Het gaat om Java-consultants, zowel op het gebied van ontwikkeling als beheer; zij leveren software aan onder meer Essent, NXP en EDSN. Binnen nu en twee jaar wordt de CIBERSoFa uitgebreid met geïntegreerde ontwikkel- en beheerstraten op het gebied van Microsoft, Oracle, ECM en Tibco.

“Software wordt steeds meer gemeengoed, maar de ontwikkeling kost vaak nog relatief veel tijd”, aldus Tom van den Berg, directeur van CIBER Nederland. “In de CIBERSoFa maken we gebruik van standaard bouwblokken, waarmee veel tijd kan worden bespaard. We hebben bijvoorbeeld de beschikking over standaard-inlogschermen, omdat deze in veel software worden toegepast. Op die manier hoeven ontwikkelaars niet steeds opnieuw het wiel uit te vinden. Software wordt daardoor niet alleen sneller en goedkoper ontwikkeld, maar het maakt het proces ook voorspelbaarder - we kunnen aan het begin van het traject precies voorspellen wanneer de nieuwe toepassing klaar zal zijn.”


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over CIBER Nederland
CIBER is een wereldwijde full service IT dienstverlener die zich specialiseert in het bouwen, integreren en beheren van kritische bedrijfsoplossingen en -systemen. Onze oplossingen worden zowel in maatwerk- als in pakketvorm geleverd. De diensten worden verleend voor alle technologische platforms, besturingssystemen en bestaande infrastructuren.

CIBER (NYSE: CBR) kijkt terug op dertig jaar internationale ervaring met klanten in zowel de overheid als het bedrijfsleven. Met 9000 medewerkers over de hele wereld genereert CIBER een omzet van ongeveer 1 miljard dollar. In Nederland is CIBER inmiddels 13 jaar actief met ongeveer 500 medewerkers vanuit de vestigingen Eindhoven, Nieuwegein, Den Bosch, Rotterdam en Amsterdam.

CIBER Nederland richt zich op de branches (high-tech) industrie, utilities, overheid, groothandel, telecom, media, financiële en zakelijke dienstverlening.


Voor meer informatie over CIBER kunt u contact opnemen met:

CIBER Nederland
Wilco Jacobs
Tel: +31 (0)40 232 90 90
E-mail: wilco.jacobs@ciber.nl

Voor verdere informatie kunt u kijken op http://www.lewiswire.com/nl/lewiswire/CIBER/c/387 of contact opnemen met:
Freek Janssen van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 46 00
Fax: +31 (0)40 235 46 01
E-mail: freekj@lewispr.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 112 dagen
CIBER contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu