ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 159 dagen geleden)
Bedrijf:

eXpertise-IT eerste Data Domainpartner binnen EMC Velocity2 programma

Nieuwegein, 18 januari 2010 – eXpertise-IT treedt als eerste Data Domainpartner toe tot het Velocity2 Partner Programma van EMC. Als grote Data Domain partner gaat eXpertise-IT allereerst de Velocity specialty Back-up & Recovery voeren.

“Als Data Domainpartner maakten we vorig jaar een onzekere periode mee. Daarop volgde het goede nieuws dat EMC de overnamestrijd had gewonnen”, aldus Hendrika Vreugdenhil eigenaar van eXpertise-IT. “Na enkele oriënterende gesprekken bleek dat toetreden tot het Velocity Partner Programma van EMC een logische en goede keus zou zijn. Zowel qua visie als qua commitment sluiten we goed op elkaar aan. Daarnaast biedt EMC een uitgebreid portfolio van kwalitatief hoogstaande producten aan.”

Michel Schrok, Channel Manager EMC Nederland vult aan: “eXpertise-IT is een van de grotere Data Domainpartners in Nederland, daarnaast leveren ze als een van de weinige directe support aan klanten en investeren ze veel in kennis en expertise. We zijn dan ook erg blij dat we eXpertise-IT als Velocity partner mogen verwelkomen.”

EINDE BERICHT

Noot voor de redactie:

Over EMC
EMC is de belangrijkste producent van informatie-infrastructuurtechnologieën en -oplossingen die organisaties van elke omvang helpen de prestaties te verbeteren en een hogere toegevoegde waarde uit hun informatie te halen. Meer informatie over onze oplossingen en diensten is te vinden op www.emc2.nl

Over eXpertise-IT
eXpertise-IT is de specialist en kennispartner voor alle Back-up en Recovery uitdagingen. Met een fundamentele aanpak voorzien zij organisaties van de beste state-of-the-art oplossing voor nu en voor in de toekomst. Meer informatie kunt u vinden op www.expertise-it.nl

Voor meer informatie

EMC
Angelique van der Kroft, Marketingmanager
T +31 (0)30 630 50 00
E VanderKroft_Angelique@emc.com

Porter Novelli
Ruud den Rooijen
T +31 (0)20 543 76 00
E rdrooijen@porternovelli.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 159 dagen
eXpertise-IT B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR