Sliedrecht, 11 januari 2010 - Unit 4 Agresso heeft de Dias Experience ontwikkeld, een reeks informatiesessies over procesoptimalisatie bij assurantiekantoren. Aanleiding is een onderzoek van D&O in opdracht van Unit 4 Agresso waaruit blijkt dat assurantietussenpersonen circa veertig procent van de mogelijkheden van de software die hen ondersteunt bij het dagelijkse werk onbenut laten. Daardoor zijn ze onnodig veel tijd kwijt aan administratieve handelingen die eenvoudig geautomatiseerd kunnen worden.
Van respondenten geeft ruim een kwart aan onbekend te zijn met de mogelijkheden. Veertig procent stelt er door tijdgebrek nog niet aan toe gekomen te zijn, terwijl gebruik hiervan juist tijdswinst kan opleveren.
Het softwarepakket Dias van Unit 4 Agresso kan veel handmatige werkzaamheden van de assurantietussenpersoon overnemen, waaronder het versturen van offertes, brieven, nota’s en polissen per mail, automatische signaleringen en het genereren van brieven/e-mails die bij die signaleringen horen. Zo is het mogelijk om met één druk op de knop vast te stellen welke noodzakelijke verzekeringen een klant nog niet heeft.
Naar aanleiding van de resultaten van het onderzoek van D&O heeft Unit 4 Agresso de Dias Experience ontwikkeld. Tijdens een informatiesessie, die dit jaar diverse malen plaatsvindt, komen alle relevante onderdelen van Dias aan bod die bijdragen aan procesoptimalisatie bij het assurantiekantoor.
Fred Lingg, directeur Unit 4 Agresso Financiele Intermediairs: “Een belangrijk speerpunt is procesoptimalisatie bij onze klanten, zodat zij meer rendement uit hun bedrijfsvoering kunnen halen. Het onderzoek van D&O laat zien dat veel mogelijkheden van Dias-software ongebruikt blijven en dat is een gemiste kans, zeker nu de winstgevendheid van assurantiekantoren onder druk staat. Tijdens de Dias Experience geven we onze gebruikers handvatten aan om de optimalisatie van hun kantoorprocessen vorm te geven.”
Alle gebruikers van Dias kunnen kosteloos aan de Dias Exerience deelnemen door zich aan te melden via
www.dias.nl. Het kantoor van Unit 4 Agresso Financiële Intermediairs is gelegen aan de Boerhaavelaan 15-17 in Zoetermeer.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Unit 4 Agresso
Unit 4 Agresso is een toonaangevende internationale producent van bedrijfssoftware voor bedrijven en instellingen. Met vestigingen in 14 Europese landen, vijf landen buiten Europa en verkoopactiviteiten in diverse andere landen werd in 2008 een omzet van € 394 miljoen gerealiseerd. Het hoofdkantoor staat in Sliedrecht, Nederland. Unit 4 Agresso had aan het eind van eind 2008 3.537 medewerkers in dienst. De aandelen worden verhandeld op Euronext Amsterdam (Symbool: U4AGR).
Voor meer informatie kunt u kijken op
www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Unit-4-Agresso/c/384 of contact opnemen met LEWIS Global Public Relations:
Anne ter Braak
Tel: +31 (0) 40 - 235 46 00
Email:
annetb@lewispr.comWeb:
www.lewispr.nl