Punch Telematix en ORTEC hebben een nieuwe realtime interface ontwikkeld tussen de CarCube boordcomputers en ORTEC’s ritoptimalisatiesoftware. Het gaat om een overzichtelijk gestructureerde koppeling die dankzij het moderne, logische design van de CarCube fleetmanagementoplossing snel te realiseren is.
“De CarCube fleetmanagementoplossing onderscheidt zich doordat alle gegevens die de boordcomputer registreert, beschikbaar zijn voor integratie met andere software, zoals een TMS of ritplanningssysteem”, zegt Chris Boogaard, Country Manager Nederland bij Punch Telematix. “Omdat integratie het belangrijkste uitgangspunt was bij de ontwikkeling van de CarCube, is het design van onze oplossing logisch gestructureerd en goed gedocumenteerd. Dat maakt een snelle realisatie van vergaande integratie met andere systemen mogelijk.”
Optimale planning
Een voorbeeld hiervan is de nieuwe interface die Punch Telematix en ORTEC gezamenlijk hebben ontwikkeld tussen de CarCube boordcomputers en ritplanningssysteem ORTEC Transport & Distribution ( ORTEC TD). “Via deze koppeling stellen de CarCube boordcomputers realtime en gestructureerd alle data beschikbaar die ORTEC TD nodig heeft voor een optimale ritplanning”, stelt Boogaard. “De moderne integratie van ORTEC TD en de CarCube geeft planners een optimaal zicht op de uitvoering van de ritten en de mogelijkheid om de beste keuzes qua planning te maken.”
De nieuwe koppeling tussen de CarCube boordcomputers en ORTEC TD wordt momenteel geïmplementeerd bij logistiek dienstverlener G. Snel in Woerden.
Over Punch Telematix
Punch Telematix ontwikkelt en vermarkt transportmanagementoplossingen voor grote en kleine bedrijven uit de ‘truck & transport’ sector. Deze innovatieve en gebruikersvriendelijke totaaloplossingen bestaan uit boordcomputers, draadloze communicatiediensten en webgebaseerde backoffice-applicaties. Dankzij hun open standaarden en modulaire, schaalbare architectuur zijn ze eenvoudig integreerbaar en kunnen ze meegroeien met de behoeften van een bedrijf.
Punch Telematix heeft in korte tijd een reputatie opgebouwd als telematicareferentie in West-Europa. Het hoofdkantoor en de R&D-afdeling zijn gevestigd in België. De verkoop en service worden ondersteund door kantoren in Nederland, Frankrijk, Duitsland en Spanje en ‘value added resellers’. De CarCube boordcomputer is inmiddels in meer dan 15.000 vrachtwagens actief en heeft zich bewezen als een zeer gebruiksvriendelijke, betrouwbare en geavanceerde oplossing voor de transportsector.
Over ORTEC
ORTEC is een van de grootste aanbieders van geavanceerde softwareoplossingen en consultancydiensten voor planning en optimalisatie. De ORTEC producten en diensten leiden tot optimale rit- en routeplanning, belading van voertuigen en pallets, personeelsinzet, vraagvoorspelling en logistieke netwerkplanning. ORTEC biedt zowel stand-alone, alsook maatwerk en SAP®-gecertificeerde oplossingen, ondersteund door strategische partners. ORTEC heeft meer dan 1250 klanten wereldwijd, 700 werknemers en verschillende kantoren in Europa, Noord-Amerika en Zuid-Oost Azië.
ORTEC is winnaar van de Nederlandse Logistiek Prijs 2009.
NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Sjoukje Dijkstra, afdeling Marketing & PR van ORTEC, telefoon +31 (0)182 540 500, mobiel +31 (0)6 145 464 24 e-mail:
sjoukje.dijkstra@ortec.com,
www.ortec.com