ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 174 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

FREECOM INTRODUCEERT EENVOUDIGE NETWERK OPSLAG VOOR MULTIMEDIA

NETWERK MEDIA CENTER

Gebruikers kunnen nu tot wel 2TB aan data opslaan en delen – van foto’s tot muziek – vanaf één centrale locatie

Rijswijk, 06 januari 2010 - Freecom, een bekroonde fabrikant van externe harde schijven en mobiele opslagproducten, introduceert vandaag de ‘Network Media Center’, een gebruikersvriendelijke 3.5” netwerk harde schijf die tot wel 2TB aan data op één centrale locatie opslaat. De Network Media Center maakt het mogelijk voor verschillende gebruikers om eenvoudig op hetzelfde netwerk films en TV programma’s te streamen en te downloaden. Tevens is het opslaan en delen van foto’s, muziek en andere multimediabestanden op elke PC die is aangesloten op het netwerk thuis in een handomdraai geregeld.

Compleet met de ingebouwde BitTorrent client, maakt de Network Media Center het mogelijk voor gebruikers om snel en eenvoudig grote multimediabestanden te downloaden en te delen over het netwerk. Door het toewijzen van individuele gebruikersnamen en wachtwoorden kunnen gebruikers hun data zelf indelen en controle houden over wie toegang heeft tot welke bestanden – dit verzekert alle gebruikers ervan dan hun persoonlijke bestanden gescheiden én persoonlijk blijven.

Door de optie ‘beveiligde toegang vanaf elke locatie’ hebben gebruikers toegang tot hun bestanden op de Network Media Center waar en wanneer zij willen. Toegang tot multimediabestanden terwijl men onderweg is van A naar B maakt het delen van informatie met familie en vrienden makkelijker dan ooit tevoren – de Network Media Center heeft ruimte voor tot wel 2,000 films in DivX of AVI formaat, 400,000 MP3s, 1,336,000 digitale foto’s of 440 full DVD films, die altijd en overal beschikbaar zijn.

Ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar opslaguitbreiding of backup van huidige data zonder de installatie van verschillende apparaten. De Network Media Center neemt minimale ruimte in met zijn compacte afmetingen 15.5 x 14.8 x 4.3 cm. De schijf sluit direct aan op een netwerk router of switch en door de eenvoudige installatie software duurt de setup maar een paar minuten.

De Network Media Center’s warmte-absorberende aluminium behuizing combineert functionaliteit met stijl. Het temperatuur-gecontroleerde ventilatiesysteem voorkomt oververhitting van de schijf. Daarnaast draait de schijf geluidloos en heeft een laag energieverbruik. Milieubewuste gebruikers hebben de optie om energie te besparen door de ‘downtime’ van de schijf aan te passen op persoonlijk gebruik.

“Elke dag worden meer en meer multimedia applicaties gebruikt – van het downloaden van muziek tot het delen van foto’s en films – voor computergebruikers is het nu eenvoudig om grote hoeveelheden data te beheren,” zegt Axel Lucassen, managing director van Freecom. “In het verleden hebben veel mensen netwerk harde schijven gemeden, vanwege ingewikkelde setup en installatie. Onze nieuwe Network Media Center is eenvoudig te gebruiken in elke omgeving, wat een geweldige digitale entertainment ervaring met zich meebrengt. Voor thuis gebruikers in het bijzonder is dit ideaal, iedereen heeft zijn eigen schijf met zelf verzamelde bestanden en nu is het makkelijk voor iedereen thuis om tegelijkertijd toegang te hebben tot alle multimediabestanden, zonder eerst alle verschillende harde schijven in het huis op te hoeven sporen.”

Prijzen & beschikbaarheid:
De Network Storage Center en Network Media Center zijn vanaf vandaag beschikbaar met verkoopadviesprijzen van;

Network Storage Center 1TB EUR 159
Network Storage Center 1,5TB EUR 199
Network Storage Center 2TB EUR 249

Network Media Center 1TB EUR 169
Network Media Center 1,5TB EUR 209
Network Media Center 2TB EUR 259

(verkoopadviesprijzen incl. BTW)



Voor vragen, beeldmateriaal, review-samples, promoties en meer, neem contact op met:

Cas de Heus
Laan van Zuid Hoorn 14
2289 DE Rijswijk
T: 070-336 76 00 (algemeen)
T: 070-336 76 02 (direct)
T: 06-22 44 06 03 (gsm)
F: 070-336 76 11
E. cas.deheus@freecom.com
W: www.freecom.nl

Over Freecom:
Freecom staat sinds 1989 voor innovatieve- en professionele digitale oplossingen. Elk product is ontworpen, ontwikkeld en gecertificeerd onder de hoogste kwaliteitsstandaarden in Duitsland om u optimale tevredenheid te garanderen. Ons technische ontwikkelingsproces, het gebruik van componenten van hoge kwaliteit en Duitse kwaliteitsinspectie-standaarden verzekeren u dat u een produkt aanschaft van superieure kwaliteit en betrouwbaarheid. Om aan uw hoge verwachtingen te kunnen voldoen, worden alle Freecom producten geleverd met een (verlengbare) garantie en onbeperkt gratis helpdesk-ondersteuning.

Verstreken tijd: 16 jaar en 174 dagen
Freecom Techno.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu