www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 123 dagen geleden)
Bedrijf:

Minder zwerffietsen op straat

Voor de handhaving van de Algemeen Plaatselijke Verordening heeft PerfectView software ontwikkeld waarmee de registratie en het beheer van zwerffietsen gerealiseerd kan worden.

Enkele jaren geleden ontwikkelde PerfectView een Verloren en Gevonden applicatie die gemeenten in staat stelt volgens Burgerlijk Wetboek 5, art. 5-12 de zorgplicht onbeheerde zaken uit te voeren. Veelal wordt deze taak uitgevoerd door de afdeling Publieks- of Burgerzaken die verloren en gevonden voorwerpen registreert en beheert in deze applicatie. Voor de afdeling Stadstoezicht is deze applicatie nu doorontwikkeld naar een APV applicatie.

PerfectView APV applicatie
De applicatie die PerfectView ontwikkelde voor de gemeente Rotterdam (Roteb) maakt het mogelijk om eenvoudig gevonden fietsen te registreren in een centrale database. Alle fietsen worden voorzien van een uniek nummer. Alle kenmerken van de fietsen worden vastgelegd en door middel van een gekoppelde webcam kunnen de fietsen ook digitaal op beeld worden vastgelegd in de database. Alle registreerde fietsen kunnen vervolgens worden gepubliceerd op een door PerfectView ter beschikking gestelde website, zodat de inwoners van Rotterdam hierop kunnen zoeken naar hun verloren fiets.

Naast de gemeente Rotterdam hebben inmiddels een aantal andere grote gemeenten hun interesse getoond in de PerfectView APV applicatie, omdat ook zij de voordelen zien van het centraal op één plek verzamelen van alle gevonden zwerffietsen (over het algemeen wrakken, ‘weesfietsen’ en fietsen die verkeerd of hinderlijk geparkeerd staan). Door een centraal verzamelpunt én de juiste, correcte registratie is het voor iedereen makkelijker om zijn of haar fiets terug te vinden.

PerfectView automatiseert processen rondom relaties, documenten en werkstromen. Hiermee helpen we overheden hun elektronische dienstverlening aan burgers en bedrijven continue te verbeteren. Dit doen we samen met meer dan 200 gemeenten, provincies, ministeries en andere overheden.


Noot voor de redactie (niet voor publicatie):

PerfectView

Mark van den Berg
Marketing manager
0347 – 751 375 / 06 – 435 68 772
mark.vandenberg@perfectview.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 123 dagen
PerfectView contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl