www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

PRA International kiest Quintiq voor betere planning en vergroten onderzoekskwaliteit

’s-Hertogenbosch, 21 december 2009 – De klinische-onderzoeksorganisatie PRA International kiest Quintiq als leverancier van een geavanceerd planningsysteem voor nieuwe klinische studies. Het systeem is vooral bedoeld om mensen en middelen toe te wijzen aan zogenaamde fase I-onderzoeken. PRA implementeert de planningsoftware van Quintiq in eerste instantie in zijn onderzoekscentra in Groningen en in Lenexa, in de Amerikaanse staat Kansas.

Fase I-onderzoeken kennen specifieke uitdagingen op het gebied van planning. Ze zijn door de korte duur van enkele minuten zeer tijdkritisch en vereisen de inzet van speciale apparatuur. Speciaal gekwalificeerde medewerkers voeren deze onderzoeken uit. PRA verwacht dat het met behulp van de Quintiq-software de verschillende projectplanningen kan optimaliseren en flexibeler kan inspelen op lastminutewijzigingen van klanten. Een accurate planning zorgt verder voor betere veiligheid van deelnemers en een betere kwaliteit van de onderzoeksresultaten.

Om de complexe planningpuzzel op te lossen, zocht PRA naar een krachtig planning- en scheduling-systeem dat op een intelligente manier inzicht biedt in de activiteiten. Andere eisen waren beslissingsondersteuning en geautomatiseerde optimalisatie van resource scheduling. Na een intensieve evaluatie van mogelijke oplossingen en een proof of concept-fase koos PRA voor Quintiq. De onderzoeksorganisatie was onder de indruk van de flexibiliteit van het Quintiq-platform. PRA kan het systeem zo inrichten, dat het beantwoordt aan elke planningeis. Dankzij Quintiq beschikt PRA over een geïntegreerd platform dat al zijn operationele en technische planning- en scheduling-eisen afdekt. Quintiq was als enige in staat een dergelijk systeem te leveren.

“De flexibiliteit van het Quintiq-planningsysteem is indrukwekkend”, zegt Jeannie Inge, Vice-President Information Technology van PRA. “Quintiq was de enige leverancier die in staat was om aan al onze planningeisen te voldoen. We hebben Quintiq uitgedaagd en het bedrijf is erin geslaagd om al deze uitdagingen goed in te vullen.”

Arjen Heeres, COO van Quintiq: “Quintiq ondersteunt organisaties in tal van sectoren, maar voor ons is de gezondheidszorg bijzonder belangrijk. Met dit nieuwe contract met PRA onderstrepen we ons commitment met deze zeer belangrijke sector.”

Het project start in januari 2010 en is naar verwachting in het voorjaar van 2010 afgerond. De businessunit Noord-Amerika van Quintiq verzorgt de implementatie.

Over PRA International
PRA International voert klinisch onderzoek uit in meer dan 75 landen, verdeeld over zes continenten. Het bedrijf biedt diensten voor alle fasen van klinische ontwikkeling. Het verzorgt onderzoeken op gebieden als oncologie, neurowetenschappen, longaandoeningen, hartziekten en infectieziekten. De Early Development Services-groep van het bedrijf biedt verschillende fase I-IIa-diensten in de Verenigde Staten, Nederland en Tsjechië. Het GLP-compliant bioanalytische laboratorium in Groningen levert al bijna 25 jaar allerlei diensten aan klanten die actief zijn in farmacie of biotechnologie. Voor meer informatie: www.prainternational.com.

Over Quintiq
Quintiq biedt geavanceerde planning-, scheduling- en supply chain-software. De software van het snelgroeiende bedrijf, opgericht in 1997, ondersteunt planning en optimalisatie van complexe bedrijfsprocessen in de gehele organisatie. Het hoofdkantoor van Quintiq staat in Nederland en het bedrijf heeft vestigingen in Australië, China, Finland, Duitsland, Maleisië, het Verenigd Koninkrijk en de Verenigde Staten. Quintiq wordt gebruikt op meer dan vijfhonderd locaties in 68 landen. Voor meer informatie: www.quintiq.com.

Voor meer informatie:
Quintiq
Martijn van Gils
Global Marketing Director
Tel.: +31 (0)73 691 07 39
E-mail: Martijn.van.Gils@quintiq.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Marije Perdon
Tel.: +31 (0)30 656 50 70
E-mail: quintiq@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 136 dagen
Quintiq contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl