www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 158 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Investeringen in Business Intelligence nemen fors toe in 2010

Laren, 1 december 2009 – Kadenza, grootste onafhankelijke specialist op het gebied van Enterprise Intelligence, signaleert een aanzienlijke toename in Business Intelligence investeringen. De sturingsinformatie die door middel van BI inzichtelijk wordt, helpt ondernemingen voor te bereiden op de toekomst. Nu al ziet Kadenza de vraag in BI-projecten in Nederland met 20 procent toenemen. Het bedrijf verwacht dan ook in 2010 een omzetgroei van 40 tot 45 procent te realiseren.

De markt vertoont al tekenen dat de dip achter de rug is. In het laatste kwartaal van 2009 ziet Kadenza de vraag naar dienstverlening op het gebied van detachering en BI-projecten al toenemen. Forrester ondersteunt deze bewering, de analist stelt dat de markt voor BI-investeringen de komende jaren zal verdubbelen. Kadenza verwacht vanaf het tweede kwartaal 2010 een sterke groei door te maken resulterend in een omzetgroei van 40 tot 45 procent. Deze groei gaat gepaard met een uitbreiding in het personeelsbestand met 30 FTE.

De groei in investeringen is gebaseerd op twee pijlers. Enerzijds hebben organisaties investeringen in managementinformatie projecten die in 2009 gepland stonden uitgesteld, anderzijds kiezen bedrijven er juist in deze tijd voor om te investeren in projecten die inzicht verschaffen in informatie. Jeroen Blankendaal, directeur van Kadenza, over deze ontwikkeling: “Het is voor bedrijven een bewuste keuze te investeren in één initiatief dat het verschil maakt. Juist nu kiezen zij hierbij voor een partij die daadwerkelijk de eindverantwoordelijkheid neemt voor het succes van het project. Na al het nieuws over mislukte IT-projecten willen bedrijven garanties. De solide reputatie die wij de afgelopen vijf jaar hebben opgebouwd en onze aanpak, waarbij niet alleen het project centraal staat maar ook wordt gefocust op alle randvoorwaarden om een project te laten slagen, zijn hierin onderscheidend en maken dat bedrijven er voor kiezen juist nu met ons in zee te gaan.”



Over Kadenza
Kadenza is de grootste onafhankelijk specialist op het gebied van Enterprise Intelligence. Het bedrijf levert oplossingen voor ondernemingen die over optimale bedrijfsinformatie willen beschikken om hun strategie, processen en resultaten te verbeteren. Het bedrijf doet dit vanuit haar drie disciplines BI en Datawarehousing, Financiële waarde Projecties en Planning & Control. Kadenza is partner van verschillende belangrijke leveranciers, zoals SAP Business Objects, IBM Cognos en Microsoft. Tevens ontwikkelde Kadenza zelf het DREAM intelligence platform voor de vastgoedmarkt.

Kadenza viert dit jaar haar eerste lustrum en in deze vijf jaar is het bedrijf uitgegroeid tot de grootste speler in haar vakgebied. Het bedrijf behoorde in 2008 tot de top 20 beste werkgevers van Nederland volgens het Intermediair beste werkgevers onderzoek en was in dat jaar tevens winnaar van de landelijke Young High Growth Awards. Kadenza is gevestigd in Laren (NH) en heeft 100 ervaren consultants in dienst. Meer informatie: www.kadenza.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
035 582 27 30
kadenza@marcommit.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 158 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Kadenza contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu