ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:

Centric sluit partnership met GWIBS 24-7

Gouda, 18 november 2009 - Centric heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met Gwibs 24-7, een succesvolle IT-service en system integrator uit Engeland (Nottingham). Denhard Jongman, commercieel directeur Centric Supply Chain Solutions en Graham Wright, managing director van Gwibs, tekenden onlangs de overeenkomst en verwachten veel van de samenwerking.

De overeenkomst bundelt de krachten van de organisaties, waardoor de Engelse markt het beste van twee werelden krijgt: de innovatieve en bewezen IT-oplossingen van Centric en de hoogwaardige dienstverlening van Gwibs 24-7.

Denhard Jongman: “De Engelse markt kenmerkt zich als een markt waarin de bestaande spelers weinig innovatieve oplossingen bieden. Een strategische samenwerking met een vooraanstaande partij als Gwibs biedt ons de mogelijkheid de Engelse markt van onze StoreWorld-oplossingen te voorzien. Met Gwibs als value added reseller zijn we ervan overtuigd dat we een goede positie hebben op de Engelse markt, die op het gebied van instore IT-oplossingen een inhaalslag te maken heeft.”

Graham Wright ziet grote voordelen in de bundeling van krachten: “Centric heeft een uitstekend aanbod van softwareoplossingen en Gwibs verzorgt hoogwaardige IT-services, met name in de detailhandel. In Groot-Brittannië is het aantal leveranciers de afgelopen paar jaar sterk teruggelopen. Ons partnerschap biedt klanten dus een verfrissend alternatief.”

Gwibs is onderdeel van het Centric Partner Network, het partner eco-systeem van Centric. Naast Gwibs worden de StoreWorld-oplossingen van Centric ook door IFS Retail (een joint venture van IFS en Centric) op de Engelse markt aangeboden. De oplossingen van Centric krijgen internationaal steeds meer bekendheid. Centric positioneert zich op de internationale markt met behulp van haar partners en haar eigen vestigingen in onder andere de Benelux, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, het Verenigd Koninkrijk, Zweden en Zwitserland.

Over Gwibs 24-7
Gwibs 24-7 is in 1989 opgericht door Graham Wright. Gwibs is begonnen als een dienstverlener in de bouw en heeft zich ontwikkeld tot een aanbieder van een breed scala van IT-services, bijvoorbeeld op het terrein van interactieve zelfbediening, netwerken en mechanische/elektrische apparatuur, het beheer van IT-infrastructuren, mobiele oplossingen en betalingsoplossingen. Gwibs heeft veel ervaring in de detailhandel en de uitgebreide klantenkring telt een aantal prominente merken.

Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Mary-Ann van den Haak
Communicatie
Telefoon: +31 182 34 50 00

Achtergrondinformatie Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in de Benelux, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, het Verenigd Koninkrijk, Zweden en Zwitserland.

De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ruim 9.300 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud). Centric B.V. heeft in 2008 een omzet geboekt van 967,8 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 45,6 miljoen euro. Meer informatie vindt u op www.centric.eu.

Verstreken tijd: 17 jaar en 160 dagen
Centric contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR