www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 115 dagen geleden)

WomeninIT maakt nominaties bekend

deskundige jury heeft negen vrouwelijke ICT professionals gekozen voor een van de drie awards die WomeninIT uitreiken

Amsterdam, 22 oktober 2009 – Op 3 november zal uit negen vrouwelijke ICT professionals aan drie finalisten een WomeninIT award worden uitgereikt. Een deskundige jury maakt tijdens het slotevent bekend wie de uiteindelijke winnaars zijn in de categorieën: vrouwelijke manager in de ICT, aankomend talent in de ICT en vrouwelijke collega in de ICT.

In de categorie ‘Vrouwelijke manager in de ICT’ zijn genomineerd:
Ingrid Timmer, Softwaremanager bij Unit 4 Agresso
Anneke Burger, Divisie Information Officer bij Delta Lloyd/Ohra
Jolan Smeets, Senior Consultant bij Van Aetsveld

In de categorie ‘Aankomend talent in de ICT’ zijn genomineerd:
Marina Saarloos, Implementatiemedewerker bij Ordina
Marianne Nijhuis, Medewerker Kenniscentrum Gezondheidszorg Opleidingen/Consultancy bij Unit 4 Agresso
Sebnem Arslan, Consultant bij Avanade

In de categorie ‘Vrouwelijke collega in de ICT’ zijn genomineerd:
Marije van den Berg, changemanager bij UWV
Esther Treurniet, Senior SAP HCM consultant bij Sogeti
Lydia Duijvesteijn, Senior IT Architect bij IBM Nederland B.V. en Information Technology and Services Consultant

De jury bestaat uit:

  • Prof. Dr. Valerie Frissen, senior strateeg bij TNO Informatie- en communicatietechnologie en bijzonder hoogleraar ICT en sociale veranderingen bij de faculteit der Wijsbegeerte van de Erasmus Universiteit
  • Rob de Haas, CIO of the year 2008 en voormalig CIO bij ABNAMRO
  • Marijke Jacobs, directeur i-Benefits
  • Lineke Sneller, IT directeur bij Tele2, voorzitter van de NGI en onderzoeker bij Nyenrode Business University
  • Wouke Lam, Head PMO Infrastructure Sourcing Programme bij Shell
De winnaars ontvangen naast hun award ook een prijs die is afgestemd op hun persoonlijke ontwikkeling en groei. Elke prijs wordt beschikbaar gesteld door een organisatie die zich toelegt op en inzet voor de ontwikkeling van individuen in de betreffende categorie. De prijs voor de winnares in de categorie manager in de ICT wordt beschikbaar gesteld door SheConsult. De prijs in de categorie aankomend talent wordt aangeboden door i-Benefits. Pluk Coaching stelt de prijs voor de vrouwelijke ICT-collega beschikbaar.

Meer informatie over dit event, inschrijving en de genomineerden vindt u op de site van WomeninIT (www.womeninit.nl/)

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over WomeninIT
WomeninIT is een stichting voor vrouwelijke ICT-professionals, opgericht door ICT-professional Symonne Swaag. De stichting biedt vrouwen werkzaam in de ICT de gelegenheid om met vrouwelijke vakgenoten contact te leggen om kennis en ervaringen te delen en elkaar te stimuleren in de ontwikkeling van hun loopbaan. Hiertoe organiseert WomeninIT een aantal keer per jaar kennissessies op diverse locaties in Nederland, over ICT-gerelateerde onderwerpen, werkomstandigheden en carrièreontwikkeling. WomeninIT wil vrouwelijke ICT-professionals stimuleren om een proactieve rol te spelen bij het naar buiten treden bij seminars, opleidingen en in de media.

Toetreding tot het netwerk van WomeninIT is gratis, iedereen uit het vakgebied kan zich aanmelden. Voor meer informatie zie www.womeninit.nl. Er is ook een LinkedIn community.

Voor meer informatie over WomeninIT of een interview met het bestuur, kunt u contact opnemen met Yvonne van Bokhoven van LEWIS - Global Public Relations:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: yvonnev@lewispr.com
Website: www.lewispr.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 115 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl