www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

Topgroeibedrijf CM genomineerd voor High Growth Awards 2009

BREDA, 21 oktober 2009 – Mobiele diensteninnovator CM is genomineerd voor de High Growth Awards 2009. Het Bredase bedrijf CM, voorheen bekend als zakelijk sms-bedrijf ClubMessage, strijdt samen met 14 andere Nederlandse topgroeibedrijven om de titel van kwalitatief beste groeionderneming voor de regio Zuid-Nederland.

Jeroen van Glabbeek, CEO van CM Groep, nam gisteren al een trofee in ontvangst van Jochem van Velthoven (PWC). “Deze nominatie is een mooie aanzet voor de werkelijke award, die wij zeker hopen te winnen,” vertelt Van Glabbeek met een grijns. Al eerder deze maand werd dochteronderneming CM Telecom genomineerd voor de FD Gazellen Awards 2009. “Behalve onze nominaties voor de Deloitte Technology Fast 50 en de FD Gazellen, is het een waardevolle toevoeging om nu ook op de nominatielijst voor de High Growth Awards te staan. De verkiezing toont aan dat CM de afgelopen drie jaar een flinke omzetgroei heeft gerealiseerd, maar nog veel belangrijker vind ik dat deze groei voornamelijk op een verantwoorde en gezonde manier tot stand is gekomen,” vervolgt de CEO. Onderscheidende factor voor de High Growth Awards is dat de kwaliteit van de groei zwaarder meetelt dan de kwantiteit van de groei.

De deelnemende bedrijven worden beoordeeld door een onafhankelijke jury van deskundigen en succesvolle groeiondernemers. De kwalitatieve beoordeling is gebaseerd op het groeimodel van Port4Growth; dit model geeft aan op welke zes groeithema’s succesvolle groeibedrijven aangeven zaken op een alternatieve, maar doeltreffende manier te hebben aangepakt waardoor zij beter en sneller groeiden. Een onafhankelijke accountant controleert de groeicijfers van de deelnemende organisaties.

Op 17 november 2009 zal tijdens een feestelijk diner in Amersfoort bekend worden of CM trotse bezitter wordt van de High Growth Award 2009 voor Zuid-Nederland.


Noot voor de redactie
Foto van nominatie op aanvraag.
Meer informatie over de High Growth Awards: www.highgrowthawards.nl

Over CM
CM (voorheen: ClubMessage) exploiteert sinds 1999 een zelf ontwikkeld SMS netwerk dat verbonden is met alle operators in Nederland en België. CM is Nederlands marktleider in business-to-business SMS en MMS diensten. CM handelt bijvoorbeeld SMS verkeer af voor de nationale tv-stations, banken en mvno’s. Daarnaast is CM innovatief op het gebied van nieuwe vormen van mobiel betalen, content delivery en mobile marketing.

CM bestaat uit de werkmaatschappijen ClubMessage Benelux (standaard applicaties), CM Technology (technische en complexe maatwerkoplossingen) en CM Telecom (premium en bulk SMS/MMS diensten in 180 landen). CM staat sinds 2006 in de Deloitte Technology Fast 50, een ranglijst van de 50 snelstgroeiende innovatieve ondernemingen van Nederland.

Contactpersoon CM
Rowena de Jonge, PR & Communicatie Coördinator
T: 076-5724086
E: rdj@cm.nl
W: www.cm.nl
Recent van CM  
CM.com expands Executive Committee with appointment of Chief Commercial Officer

CM.com delivers record EBITDA in 2025

CM.com raises EUR 5 million from Dutch entrepreneur to support future growth

Verstreken tijd: 17 jaar en 153 dagen
CM contact  

+31 (0) 76 572 70 00
www.cm.com/nl-nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl