Gouda, 15 oktober 2009 – De afgelopen maanden onderzocht het adviesbureau M&I Argitek in de vorm van een minilab gemeentelijke ‘zaaksystemen'. M&I Argitek is een onafhankelijk, strategisch adviesbureau op het gebied van de e-overheid en e-business architectuur. Tijdens het ‘Kellerseminar’ op 13 oktober is het onderzoek uitvoerig toegelicht en zijn de resultaten besproken. Centric bleek hoog in de top vier te zijn geëindigd.
Opvallend sterke punten in de beoordeling van Centric zijn 'Zaakbehandeling, Postintake, Integratie en koppelingen, Technische architectuur en Proceskennis'. Centric is zeer verheugd met de beoordeling. De organisatie ervaart deze als een bevestiging dat ze enkele jaren geleden met de introductie van Centric Melodies de juiste richting is ingeslagen.
In het minilab zijn door M&I Argitek 140 potentiële leveranciers uitgenodigd voor deelname. Hiervan hebben er uiteindelijk 35 daadwerkelijk meegewerkt aan het onderzoek. Binnen het minilab zijn de Suite4publieksdiensten en Suite4Documentmanagement van Centric Melodies als combinatie beoordeeld. De Suite4Publieksdiensten biedt gemeenten alle functionaliteit om de dienstverlening aan burgers en bedrijven over alle kanalen professioneel te verzorgen. De Suite4Documentmanagement biedt alle functionaliteit om te zorgen dat documenten altijd en overal beschikbaar zijn.
Door de keuze voor ‘open standaarden’ en de modulaire opbouw van Centric Melodies beschikken gemeenten niet alleen over de beste oplossing per aandachtsgebied, maar ook over de gewenste keuzevrijheid. Met de aangeboden oplossingen en diensten en een nuchtere en betrokken aanpak, levert Centric een krachtige bijdrage aan de realisatie van de gemeentelijke doelstellingen voor publieke dienstverlening en efficiency.
Voor meer informatie:
Centric IT Solutions
Esther Lutterman
Coördinator cluster Public Sector Solutions
Telefoon: +31 40 260 49 11
Achtergrondinfo Centric
Centric biedt gespecialiseerde totaaloplossingen op het gebied van consultancy, IT solutions, software engineering, e-business, systems integration, managed ICT services en training. Centric is actief in diverse branches, waaronder centrale en decentrale overheid, financiële dienstverlening, retail, woningcorporaties, groothandel en zorg. Door de groeiende omvang van het bedrijf en de solide financiële positie, realiseert Centric grootschalige projecten en kan de organisatie continuïteit garanderen. Centric biedt innovatieve oplossingen en diensten van hoge kwaliteit, mede door hechte samenwerking met diverse gerenommeerde partners. Centric wist zich in tien jaar tijd te nestelen in de top tien van automatiseringsbedrijven in Nederland. Het bedrijf staat voor nuchterheid, commitment en kwaliteit en heeft vestigingen in de Benelux, Duitsland, Noorwegen, Roemenië, het Verenigd Koninkrijk, Zweden en Zwitserland.
De ICT-organisatie Centric is onderdeel van Centric B.V., waar ruim 9.300 medewerkers werkzaam zijn. Centric B.V. levert automatiseringsdiensten, financiële diensten (Finace) en advies- en ingenieursdiensten (Oranjewoud).
Centric B.V. heeft in 2008 een omzet geboekt van 967,8 miljoen euro, de winst over deze periode bedroeg 45,6 miljoen euro. Meer informatie vindt u op
www.centric.nl.
Wilt u de persberichten van Centric in het vervolg op een ander e-mailadres ontvangen, of uw organisatie afmelden voor de persberichten van Centric? Stuur dan een mail naar
marlies.aanhaanen@centric.nl.