ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 83 dagen geleden)
Bedrijf:

DHS Informatisering officieel ‘Tadpole / VDI notebook’ reseller voor Nederland

General Dynamics, een mondiale speler actief op diverse gebieden waaronder het ontsluiten van data binnen ICT- omgevingen, heeft DHS Informatisering aangesteld als reseller van ‘Tadpoles’ voor de Nederlandse markt. ‘Tadpoles’ zijn notebooks zonder interne harde schijf, uitsluitend geschikt voor toepassing in een Virtual Desktop Infrastructure (VDI) oplossing.

DHS Informatisering is de leidende partij in Nederland, op het gebied van VDI-oplossingen voor kantooromgevingen. Het VDI-concept richt zich op het veilig en flexibel ontsluiten van data aan eindgebruikers. Om dit mogelijk te maken wordt in de meeste gevallen gebruik gemaakt van SunRay ultra-thin clients. Sander van der Post, product solutions manager bij DHS Informatisering: “SunRay’s zijn natuurlijk enkel te gebruiken in normale kantooromgevingen en niet mobiel, zoals vaak gewenst door vertegenwoordigers, advocaten of bijvoorbeeld een officier van justitie. Deze mensen willen graag op meerdere locaties of onderweg toegang hebben tot hun bestanden op het bedrijfsnetwerk. Echter, vanuit veiligheidsoverwegingen mogen deze bestanden niet op een USB-stick of externe harde schijf geplaatst worden.” Hermen Vorstenbosch, werkzaam als project manager bij DHS Informatisering vult Sander aan: “In deze gevallen wil je de mensen ook niet met stapels papier op pad sturen. Enerzijds is dat gewoon niet handig of mogelijk, anderzijds ondermijn je daarmee de gedachte achter VDI: het veilig en centraal opslaan van data, waarbij deze het netwerk nooit verlaat.”

General Dynamics bleek uiteindelijk de partij te zijn met een pasklare oplossing. General Dynamics ontwikkelt namelijk producten en systemen die perfect aansluiten op de vragen waarmee DHS Informatisering rondliep. Na een uitgebreide testperiode, in samenwerking met klanten van DHS Informatisering, en kennismaking tussen beide partijen hebben beide partijen besloten om met elkaar in zee te gaan. De afgelopen maand zijn de overeenkomsten getekend en heeft DHS Informatisering reeds de eerste projecten uitgerold en naar volle tevredenheid van de klanten opgeleverd. Sander van der Post sluit af met een uitnodiging voor alle geïnteresseerden: “Het is echt ongelooflijk hoe eenvoudig en bedrijfszeker het systeem is. Je loopt letterlijk op straat rond met al je documenten bij je. Maar zodra je je persoonlijke pasje uit de Tadpole haalt, gaat het scherm op zwart, is de verbinding weg en heb je niets aan de laptop. Feitelijk is de Tadpole dan een lege huls.”

Over DHS Informatisering
DHS Informatisering is een vooraanstaande leverancier van innovatieve ICT-oplossingen. De visie en strategische doelstellingen van haar relaties vormen de grondslag voor deze oplossingen. DHS is actief op de gebieden van het ontwerpen, inrichten en beheren van ICT-infrastructuren. De door DHS Informatisering ontwikkelde oplossingen richten zich op data storage, back-up, restore en archivering, daarnaast op Virtual Desktop Infrastructure (VDI) werkplekken. Binnen deze deelgebieden is DHS Informatisering een top-3 speler in Nederland.

DHS Informatisering werkt hiervoor samen met toonaangevende leveranciers waaronder EMC, Sun Microsystems, VMware, Novell, Microsoft, Citrix, HP, Commvault en Any Technologies. DHS Informatisering onderscheidt zich door een proactieve en daadkrachtige aanpak, waarbij de relatie en zijn vraagstukken centraal staan.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

DHS Informatisering
Tom van der Dussen, Marketing Manager
Tel.: 0412 – 65 38 21
E-mail: tdussen@dhs.nl

www.dhs.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 83 dagen
Bedrijfsinfo  

Logo DHS Informatisering

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Magenta Communicatie
Logo Artific
Logo Reflex Online BV
Logo easyStorage Nederland
Logo Golden Rose Cosmetics
Logo Teammaite
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Rewire
Logo Magenta Communicatie
Logo Schneider Electric
Logo Nutanix
Logo Trend Micro
Logo Red Hat
Logo Dell Technologies
Logo Descartes
Logo Orange Business
Logo Veeam Software
Logo Darktrace
Logo KnowBe4
Logo Schneider Electric
Logo Conclusion
Logo NOBEARS
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101699 persberichten
6865 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15951 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl