www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 138 dagen geleden)

Origin Storage Ltd lanceert partnerprogramma Data Locker

Resellers behalen aantrekkelijke marges met verkoop beveiligde externe harde schijf van Origin Storage

Sittard, 1 oktober 2009 - In mei 2009 is de Amacom Data Locker, een externe harde schijf die via een combinatie van beveiliging- en encryptietechnologieën data beschermt tegen toegang door onbevoegden, door Origin Storage Ltd op Nederlandse markt gebracht. De fabrikant biedt detailhandelaren en resellers nu de mogelijkheid deel te nemen aan het Amacom Certified Partner Programma.

Als Silver Partner of Gold Partner kunnen resellers een innovatief product met aantrekkelijke marges verspreiden. Naast ondersteuning bij marketing- en verkoopactiviteiten krijgen partners extra kortingen op de reguliere distributiecatalogusprijzen. Deze kortingen kunnen oplopen tot 20 procent. De beide partnerfasen van de Amacom Data Locker, Silver Partner en Gold Partner, onderscheiden zich door de maandelijkse verkoopdoelstelling en de toegekende korting op de distributiecatalogusprijs. Toekomstige Gold Partners moeten reeds ervaring hebben in de IT-veiligheid sector, of hebben met hun bedrijf een focus op dit segment.

SecurityOutlet.nl is Gold Partner van Origin Storage Ltd. Zahier Madhar, algemeen directeur van SecurityOutlet: ‘Ons productportfolio is compleet met de opname van de Data Locker. Data Locker biedt onze klanten de mogelijkheid data op een veilige manier te vervoeren. Origin Storage helpt ons door zijn goede support en levert de tools om de veilige Data Locker aan de markt te kunnen presenteren.’

Het product
‘Data Locker is geen massaproduct en dat zie je ook aan de prijsstelling’, aldus Romain Cohen-Gonsaud, European Branche Manager bij Origin Storage Ltd. ‘De harde schijf is een professionele oplossing met een zeer hoge veiligheid, zoals ook blijkt uit de certificering door de Federal Information Processing Standard (FIPS 197) van de Amerikaanse federale overheid. De Data Locker is daarom geschikt voor het opslaan van de meeste veiligheid kritieke gegevens.’

Data Locker wordt geproduceerd door Amacom en is een draagbare USB 2.0 harde schijf, 128 of 256 bit AES hardware encryptie en beveiligd door een pincodering. De hardware gebaseerde beveiligingstechnologie draait volledig onafhankelijk van de laptop of pc, waaraan de harde schijf wordt aangesloten. Hierdoor is het onmogelijk om de encryptie, door bijvoorbeeld Trojaanse paarden of andere malware op de computer, te omzeilen. Voor het ingeven van de individueel definieerbare pincode met maar liefst 18 karakters is de externe harde schijf uitgerust met een eigen touch-screen display. Pas na een succesvolle authentificatie wordt de harde schijf überhaupt herkend door de computer als aangesloten randapparatuur en wordt toegang tot de gegevens verstrekt.

Daarnaast is de Data Locker beschermd tegen brute-force aanvallen door een zelfvernietigingmechanisme, dat na herhaalde onjuiste pin-ingave een complete re-initialisatie en formattering van de harde schijf (met de verwijdering van alle gegevens) noodzakelijk maakt. Brute-force aanvallen op het hostsysteem zijn uitgesloten, aangezien er geen gebruik gemaakt wordt van software of stuurprogramma’s. Zo is de Data Locker onafhankelijk van het besturingssysteem universeel inzetbaar en met Windows, Linux of Mac om computers te gebruiken.

Data Lockers zijn tot nu toe in Nederland verkrijgbaar via Ingram Micro en diverse webshops en zijn leverbaar in de capaciteiten:160 GB, 320 GB of 500 GB. De adviesprijzen lopen uiteen van € 249,- tot € 349,- voor de PIN Protected Pro AES 128bit, afhankelijk van het aantal GB’s.

Geïnteresseerde resellers kunnen meer informatie krijgen over het partnerprogramma en de voordelen van de registratie via Romain Cohen-Gonsaud, European Branche Manager bij Origin Storage Ltd. Tel 0031-467111208, e-mail romainc@originstorage.eu.

Over Amacom
Amacom is een merknaam van Origin Storage Ltd. Amacom staat bekend om het op de markt brengen van innovatieve ideeën die betaalbaar zijn voor het grote publiek, zonder aan kwaliteit en klantenservice in te boeten. De vraag naar databeveiliging vanuit de markt bestaat al langer en Origin Storage en Amacom hebben al in 2004 een encrypted drive back gelanceerd, de Encryp2disk. Kosten nog moeite zijn gespaard bij de ontwikkeling van de Data Locker, de nieuwe pinbeveiligde en encrypted draagbare harde schijf met de beste prijs-kwaliteitverhouding. Origin Storage heeft de EMEA rechten voor het product. Voor meer informatie zie www.originstorage.com

Meer informatie voor de pers
Lubbers & De Jong
Margreet Poolman
020 421 05 65
margreet@l-dj.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 138 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl