www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 74 dagen geleden)
Bedrijf:

Trinicom klantenservice-onderzoek 2009: E-mail nog steeds meest geliefde contactkanaal

Wilp, 1 oktober 2009 – Trinicom, marktleidend leverancier van geavanceerde softwareoplossingen voor het afhandelen van klantcontacten, heeft evenals in 2008 onder 535 Nederlandse consumenten een onderzoek laten uitvoeren over de klantenservice in Nederland. Het onderzoek geeft onder andere inzicht in de verwachte opzet en inhoud van corporate websites en - in meer of mindere mate - positieve punten van de klantenservice. Een van de conclusies is dat e-mail nog steeds het meest populaire kanaal is voor het stellen van vragen. Verder is het algemene rapportcijfer voor de klantenservice in Nederland een 5.7, waar het in 2008 een 5.8 scoorde.

Uit het onderzoek – uitgevoerd in opdracht van Trinicom - wordt duidelijk wat de belangrijkste functies zijn die op een website te vinden moeten zijn: op nummer één staat toch nog steeds het e-mailadres, gevolgd door het telefoonnummer. Fax is de minst interessante optie; een opvallende verandering ten opzichte van 2008, toen de chatbot nog het minst populair bleek.

Bij het sturen van een e-mail aan de klantenservice van een bedrijf verwacht 54,5% van de respondenten een ontvangstbevestiging, inclusief de verwachte responstijd. Maar liefst 57% vindt dat op de website gemakkelijk vragen gesteld moeten kunnen worden en dat informatie eenvoudig te vinden moet zijn. Daarbij wordt op een vraag of klacht een sneller antwoord verwacht dan op bijvoorbeeld een suggestie. Een groot deel van de consumenten verwacht van een klantenservice binnen een dag antwoord op een klacht of vraag. De telecombranche scoort over het algemeen laag qua tevredenheid over klantenservice, terwijl de gezondheidszorg vrij hoog scoort. Internetproviders gingen van een rapportcijfer 4.7 naar een 5.3.

Goede ervaringen die de respondenten noemden waren onder andere het snel en accuraat opvolgen van vragen en problemen, het tonen van begrip en goed luisteren, evenals vriendelijkheid van medewerkers en de bereidheid een stapje verder te gaan. Onder slechte ervaringen vielen zaken als lange wachttijden (met hoge kosten tot gevolg), veel te laat of helemaal geen antwoord krijgen op gestelde vragen, van het kastje naar de muur gestuurd worden, onkundig en onbeschoft personeel en na meerdere contactmomenten nog steeds geen oplossing voor het probleem kunnen aanbieden.

Wilco Rietberg, CEO van Trinicom: “Ondanks het feit dat de uitkomsten van dit onderzoek veel overkomsten vertonen met vorig jaar, is het van belang om jaarlijks zo’n klantenserviceonderzoek te houden. Klanten stellen hoge eisen aan klantenservice, ongeacht de branche. Men wil het liefst direct, door de juiste medewerker te woord gestaan worden, die vervolgens direct het juiste antwoord op de vraag heeft. Voor Trinicom is het belangrijk om regelmatig te peilen of de voordelen van ons e-Service center nog steeds beantwoorden aan de behoeften die in de markt leven.”

De resultaten van het klantenservice-onderzoek 2009 zijn via de website van Trinicom te bekijken.

Trinicom, Lathmerweg 5, 7384 AD Wilp, Tel: 0571- 26 82 60
E-mail:, Website: www.trinicom.nl

Over Trinicom
Trinicom is een Nederlandse onderneming, gevestigd in Kasteel “De Lathmer” in Wilp, en specialist op het gebied van web selfservice, e-mail response management, live chat, call management en brief, fax en baliecontact. Trinicom richt zich primair op de ontwikkeling, implementatie en ondersteuning van haar kernproduct: Trinicom 5 (T5™). Deze op internettechnologie gebaseerde standaardapplicatie is geheel in te richten op het klantcontactproces van een organisatie, en zorgt ervoor dat de belangrijkste klantcontacten snel en uniform kunnen worden afgehandeld vanuit één centrale kennisbank. Tevens adviseert Trinicom klanten bij het optimaal inrichten van een multi-channel contactcenter, waarbij de nadruk ligt op het verbeteren van de serviceverlening via internet, e-mail, live chat en telefoon en het verlagen van de servicekosten. Trinicom is de enige Nederlandse softwareproducent van geïntegreerde Customer Interaction Management software en mag toonaangevende organisaties in binnen- en buitenland tot zijn klantenkring rekenen, waaronder Agis Zorgverzekeringen, Albert Heijn, Albumprinter, Arke, Cendris, Cheaptickets.nl, De Kindertelefoon, Rabobank, Telfort, Univé, Universiteit Utrecht en Vrij Uit. Voor meer informatie zie: www.trinicom.nl.

Voor redactionele informatie:
Influx PR, Marleen Lassche, Deventerstraat 81, 7322 JL Apeldoorn, tel: 055 - 366 30 34, e-mail: marleen@influx-pr.com.

Verstreken tijd: 16 jaar en 74 dagen
Trinicom contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Fujitsu Nederland
Logo LANCOM Systems
Logo ManpowerGroup
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102623 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16626 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu