ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Damen selecteert IFS Applications voor verbetering projectcontrole en stroomlijnen bedrijfsprocessen

Eindhoven, Gorinchem, 28 september 2009 - Damen Shipyards Gorinchem selecteert de projectgebaseerde oplossing van IFS voor het verbeteren van de projectcontrole, het versterken van de efficiency, het terugdringen van de levertijden en het optimaliseren van de informatiestromen. De scheepswerf bouwt een grote variëteit van vaartuigen, variërend van sleepboten tot containerschepen. Damen is de grootste scheepsbouwer van Nederland. Het contract met IFS heeft in de initiële fase een omvang van 1,1 miljoen euro, inclusief licenties en diensten.

De projectgebaseerde oplossing van IFS is gebaseerd op IFS Applications 7.5 en omvat de nieuwe intuïtieve IFS Enterprise Explorer-gebruikersinterface. De specifieke functionaliteit van IFS Applications stelt Damen in staat om zijn project- en contractmanagement te optimaliseren en zodoende risico’s terug te dringen. Door de integratie van engineering, inkoop, productie en service/installatie beschikt Damen op ieder moment over volledig inzicht in de voortgang en kosten van projecten, inclusief de gebudgetteerde kosten, verplichtingen en feitelijke kosten. Damen heeft dit jaar het project ‘Dawn’ gelanceerd. Dit project richt zich op het gebruik van dezelfde processen, systemen en masterdata door alle productgroepen.

“De geïntegreerde functionaliteit van IFS Applications en het wereldwijde lokale IFS-netwerk voor service en support waren de doorslaggevende redenen om voor deze oplossing te kiezen. Ons Dawn-project leidt tot heldere, gemeenschappelijke processen in de gehele organisatie. De implementatie van IFS Applications is van cruciaal belang voor het slagen van dit project”, zegt Bert-Jan ter Riet, Director Production & Logistics bij Damen.

De projectgebaseerde oplossing van IFS heeft zich wereldwijd bewezen in de scheepsbouw en de olie- en gaswinningsector. Scheepsbouwklanten zijn onder meer STX Europe (Noorwegen, Finland, Frankrijk, Roemenie, Vietnam, Brazilië), Austal en Todd Pacific Shipyards (USA), Babcock Engineering Services and Fleet Support Ltd (Engeland), Ursa Shipyards en Uzmar Denizcilik (Turkije), PT PAL (Indonesië) en Stocznia Marynarki Wojennnej S.A. (Polen).

Over Damen
DAMEN, opgericht in 1927, is uitgegroeid tot een toonaangevende speler in modulaire scheepsbouw op basis van gestandaardiseerde ontwerpen. Hierdoor is Damen in staat klanten hoogwaardige vaartuigen te leveren binnen korte levertijden en tegen een concurrerende prijs.

Met meer dan dertig scheepswerven en gerelateerde bedrijven wereldwijd is Damen actief in bouw, onderhoud en reparatie. Het bedrijf levert daarnaast diverse maritieme services. De scheepsbouwactiviteiten omvatten tal van producten waaronder sleepboten, werkboten, patrouillevaartuigen, vrachtschepen, zandzuigers en snelle passagiersboten. Ontwerp en engineering vindt in eigen huis plaats. Damen levert een grote variëteit van ontwerpen. Het bedrijf telt 8.000 medewerkers, waarvan 2.300 werkzaam zijn in Nederland. Meer informatie is beschikbaar op www.damen.nl.

Over IFS
IFS is een beursgenoteerde onderneming (OMX STO: IFS) die de ERP-suite IFS Applications™ ontwikkelt, levert en implementeert. Het bedrijf is in 1983 opgericht. IFS Applications is een complete, op componenten gebaseerde suite die gebouwd is op SOA-technologie. IFS heeft meer dan tweeduizend klanten in 54 landen. IFS Benelux richt zich vooral op de volgende sectoren: industriële productie, construction, contracting en servicemanagement (o.a. scheepsbouw, olie, gas & energie), telecom en procesindustrie. Bij IFS werken 2.600 mensen. Het bedrijf behaalde in 2008 een omzet van 230 miljoen euro. Meer informatie is te vinden op www.ifsworld.com

IFS Applications is een handelsmerk van Industrial & Financial Systems, IFS AB (publ). Alle andere bedrijfs- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke eigenaren.

*-*-*-*

Voor meer informatie:

IFS
Petra Tuitert
Tel.: +31 (0)40 292 32 92
E-mail: Petra.tuitert@ifsnl.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris / Hanneke Faber
Tel.: +31 (0)30 656 50 70
E-mail: ifs@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 145 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR