Amsterdam, 28 september 2009 ? Rackspace® Hosting heeft Quentin van Vliet benoemd tot New Sales Consultant. Van Vliet is in zijn nieuwe functie verantwoordelijk voor het werven van nieuwe klanten in de Benelux.
Voor zijn aanstelling bij Rackspace werkte Van Vliet als accountmanager bij Dell. Bij dit bedrijf was hij intern verantwoordelijk voor Dell-oplossingen, hard- en software, storage, enterprise en Equallogic voor corporate accounts. Daaraan voorafgaand was Van Vliet ondernemer en directeur van zijn eigen bedrijf Q-Port. Van Vliet studeerde af als Milieukundig Ingenieur aan de Rijkshogeschool IJselland in Deventer, nu onderdeel van de Saxion Hogeschool.
“We zijn erg blij met de komst van Quentin. Met zijn ruime ervaring als accountmanager bij Dell is hij een aanwinst voor het Nederlandse Rackspace-team. Zijn expertise in combinatie met innovatieve Rackspace-diensten als Computing-as-a-Service en Fanatical Support zullen de groei van ons bedrijf zeker versterken”, zegt Brian Garvey, Country Manager Benelux bij Rackspace.
“Rackspace staat in de top 30 van de ‘Sunday Times 100 Best Companies to Work for’-lijst. Dit is een bedrijf dat echt om zijn mensen geeft. Ik ben verheugd dat Rackspace mij deze kans biedt om bij te dragen aan de groei van het bedrijf”, zegt Quentin van Vliet.
####
Over Rackspace Hosting
Rackspace Hosting is wereldwijd marktleider in hosting en cloud computing. Het bedrijf staat de afgelopen vijf jaar in de ‘Financial Times Top 50 Great Places to Work’ in het Verenigd Koninkrijk. Rackspace biedt zijn klanten Fanatical Support op basis van een portfolio van gehoste IT-diensten, waaronder Managed Hosting, Cloud Hosting en hosting van e-mail en applicaties. Voor meer informatie:
www.rackspace.nl.
Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Gijs van Beek / Naomi Samson
Tel.: 030 65 65 070
E-mail:
rackspace@lvtpr.nl