Delft, 22 september 2009 – HintTech is opnieuw genomineerd voor de prestigieuze Deloitte Technology Fast50, een jaarlijks terugkerende verkiezing van de vijftig snelstgroeiende technologiebedrijven van Nederland. HintTech is voor het vijfde opeenvolgende jaar genomineerd.
HintTech richt zich van oudsher op softwareontwikkeling (.Net, Java en Tridion), projectmanagement, applicatiebeheer en informatiebeveiliging. Bij het in 1997 opgerichte bedrijf werken inmiddels 117 technische experts, verspreid over Nederland, de Verenigde Staten en Servië.
Dit jaar zijn er veel nieuwe namen onder de Fast50-genomineerden, zoals ODS2, Webprint en 2dehands.nl. Het vervult Patrick Dekker, directeur van HintTech, daarom met extra trots dat zijn bedrijf voor de vijfde achtereenvolgende keer tot de genomineerden behoort: ‘Ik denk niet dat HintTech met een groei van 600 procent direct een van de kanshebbers is om in de top-3 te eindigen. Maar dat vind ik ook helemaal niet erg. Ik hecht veel meer waarde aan het feit dat wij nu voor de vijfde keer op rij genomineerd zijn. Dat getuigt van visie, strategie en stabiliteit.’
De groei die HintTech dit jaar heeft weten te realiseren is voor een aanzienlijk deel te danken aan het succes van de ontwikkelafdeling in Servië. Daarnaast heeft het bedrijf nog niet zo lang geleden de activiteiten uitgebreid met testdiensten. Hierdoor kan HintTech bestaande klanten nog beter bedienen en hebben ze tevens een geheel nieuwe klantenkring weten aan te spreken.
Dekker: ‘Bij goed ondernemerschap ontkom je er niet aan om af en toe – verantwoorde – risico’s te nemen. Zo’n moment was toen we twee jaar geleden voor de beslissing stonden om een ontwikkelbedrijf in Servië over te nemen. Ondanks een uitgebreid voortraject en een gedegen marktverkenning betekende dat toch min of meer een sprong in het diepe. Ook dit jaar stonden we weer voor een dergelijk kruispunt met de vraag of we ons dienstenpakket wel of niet zouden uitbreiden met testen en kwaliteitszorg. Zeker met de slechte economische omstandigheden waarin de wereld verkeert, is dat een beslissing waarbij je niet over een nacht ijs gaat. Aan de andere kant is het zo dat een bedrijf zich juist nu kan onderscheiden. Dat het bij ons vervolgens zo snel meetbare resultaten oplevert, is hiervan een duidelijk bewijs. Onze vijfde nominatie op rij voor de snelst groeiende technologiebedrijven van Nederland beschouw ik dan ook als een brevet van goed ondernemerschap.’
Over HintTech
HintTech is specialist op het gebied van eBusiness technologie (.Net™, Java™ platform, Tridion) en IT-projecten (ontwikkeling, testen, implementatie, beheer en kwaliteitszorg). Het bedrijf is opgericht in 1997 en werkt met innovatieve en bewezen technologieën en methodieken. Hiermee realiseert HintTech kwalitatieve maatwerkoplossingen voor zijn klanten. Voor Tridion, Microsoft, Sun J2EE™ en IBM WebSphere is HintTech zowel adviserend als uitvoerend partner. HintTech kan onder andere Shell, Nuon, Essent, ING en KLM tot zijn klanten rekenen. HintTech heeft momenteel 117 medewerkers in dienst en heeft vestigingen in Delft, San Francisco en Novi Sad (Servië). Kijk voor meer informatie op
www.hinttech.nl.
Voor meer informatie voor de pers:
Lubbers & De Jong
Wilco Rutenfrans
020 421 05 65
Wilco@l-dj.nl HintTech
Bart Omlo
088 268 25 00
Bart.Omlo@HintTech.com