ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 138 dagen geleden)
Bedrijf:

Care4you ontzorgt haar professionals met MySolution FLEX-PRO

Houten, 15 september 2009

Care4you is een detacheerder van zorgprofessionals gericht op specialistische zorg. Opgezet door mensen die de zorg als geen ander kennen, en die kunnen bogen op een ruime ervaring in binnen- en buitenland. De komende drie maanden zal MySolution FLEX-PRO, gebaseerd op Microsoft Dynamics worden geïmplementeerd voor de front-en backoffice processen van Care4you. Het recruitmentproces en het proces van matchen, plannen, urenregistratie en facturatie zal worden geïmplementeerd. De kwaliteitsstap die wordt gemaakt met de implementatie van MySolution FLEX-PRO zal direct zijn weerslag hebben op de professionals die (gaan) werken bij Care4you.

Gebruiksgemak, werkstroombeheersing en kwaliteit dienstverlening
Redenen om over te stappen naar de “alles in één oplossing” MySolution FLEX-PRO zijn gebruiksgemak, het actief sturen van de werkstromen en daarmee een kwalitatief hoogwaardige vulling van je detacherings- en opdrachtgeverbestand. Care4you is nu geautomatiseerd op Excel en dan is de flexibiliteit wel eens iets te groot en worden dezelfde gegevens soms wel drie of vier maal overgetikt of doorgestuurd. “Het sterke van MySolution FLEX-PRO is dat je voor verschillende type professionals ook verschillende “workflows” in het systeem kunt aanmaken. Daarmee dwing je dus af een vaste route te volgen door het systeem en zal de kwaliteit van de ingevoerde informatie veel hoger liggen”, aldus Henk Kooiker, directeur en medeoprichter Care4you.

Care4you
Care4you is een organisatie van zorgprofessionals voor zorgprofessionals. Sinds 2000 zijn zij actief als “matchmakers in de specialistische zorg”. Wij vinden voor u de juiste gespecialiseerde verpleegkundigen – op het moment dat u ze nodig heeft, en voor de plekken waar u ze nodig heeft. Bijvoorbeeld bij ziekte of acute stijging van de zorgvraag. We voorzien in het opvangen van tijdelijke personeelstekorten, zoals bij zwangerschapverlof en tijdens vakantieperioden. En we kunnen u helpen de juiste voorzieningen te treffen bij structurele personeelstekorten of voor extra productiviteit.

MySolution FLEX-PRO
MySolution FLEX-PRO is een innovatieve en integrale oplossing voor flexibele arbeid, gebaseerd op Microsoft Dynamics NAV. Het innovatieve karakter van het product komt naast de gerichte functionaliteit voor detacheerders tot uitdrukking in de volledige integratie met Word, Excel en Outlook en de toepassing van Webservices voor een directe integratie met websites.

MySolution
Automatisering moet organisaties helpen om hun mensen en concurrentievoordelen optimaal tot hun recht te laten komen. MySolution ontwerpt, realiseert en beheert innovatieve, op Microsoft-technologie gebaseerde oplossingen voor personele dienstverlening. MySolution FLEX en MySolution FLEX-PRO kunnen integraal de verloningsmodule van Mercash hanteren voor de verloning. MySolution is ‘Gold Certified Partner’ van Microsoft. Voor meer informatie: www.mysolution.nl.

Voor meer informatie

Verstreken tijd: 17 jaar en 138 dagen
MySolution B.V.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl