ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:

G Data stelt Daniëlle van Leeuwen aan als PR Manager Benelux

Amsterdam, 13 augustus 2009 – G Data, beveiligingsexpert, heeft Daniëlle van Leeuwen aangesteld als PR Manager Benelux. In deze functie is zij vanaf deze maand verantwoordelijk voor alle pr-activiteiten van G Data in de regio. Van Leeuwen (28) heeft ruime ervaring in pr voor ICT- en online bedrijven. Zo was zij de afgelopen 2,5 jaar als senior account executive bij pr-bureau Text 100 werkzaam voor onder andere Marktplaats, Ebay en McAfee.

Daniëlle van Leeuwen maakt de overstap naar G Data omdat ze zich na een aantal jaren ervaring aan bureauzijde wil richten op één organisatie. Van Leeuwen: “G Data ontwikkelt beveiligingsproducten; bescherming tegen allerlei online bedreigingen en andere narigheden. Het is een uitdaging om dit onderwerp in een positief licht te presenteren – iets waar ik met veel plezier en een aantal leuke ideeën aan begin.”

Over haar eerste weken bij G Data is Van Leeuwen zeer te spreken: “G Data geeft medewerkers de ruimte om creatief bezig te zijn met het merk en de producten. Dat vertaalt zich in een open sfeer en een gevoel van vrijheid en vertrouwen.”

“Wij denken dat Daniëlle met haar specifieke pr-ervaring en grote netwerk de aangewezen persoon is voor deze functie. Bovendien is er ook een persoonlijke klik, wat de samenwerking naast vruchtbaar ook prettig maakt,” zegt Jan Van Haver, Country Manager Benelux bij G Data.

Naast Daniëlle van Leeuwen gaan deze maand nog twee PR Managers aan de slag bij G Data in Frankrijk en Spanje.

Over G Data Security
G Data Security is een specialist in internetbeveiliging en een pionier op het gebied van virusbescherming. G Data ontwikkelde ruim 20 jaar geleden al zijn eerste antivirusprogramma. Geen enkele andere Europese beveiligingsleverancier heeft de afgelopen vijf jaar meer nationale en internationale testoverwinningen geboekt dan G Data. Zo won G Data in Nederland onder meer tests van de Consumentenbond (Beste Koop) en van computerblad PCM (Beste Koop en Beste Product).

Als kwaliteitsleider combineert G Data de beste beveiligingstechnologieën ter wereld in zijn producten. Voorbeelden hiervan zijn de DoubleScan-technologie met twee onafhankelijke virusscanners of de real time beveiliging van het OutbreakShield. De productportfolio van G Data Security omvat beveiligingsoplossingen voor eindgebruikers, middelgrote en grote ondernemingen.
G Data beveiligingsoplossingen zijn beschikbaar in de VS, Japan, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, Spanje, Canada, Polen, Korea, Nederland, België, Oostenrijk, Zwitserland, Hongarije en Luxemburg. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Bochum (Duitsland).

Meer informatie is te vinden op www.gdata.nl.


Daniëlle van Leeuwen PR Manager Benelux

# # #

**NOOT voor de REDACTIE.** Niet bestemd voor publicatie.

Afbeeldingen in hoge resolutie zijn via deze link te downloaden.

Meer informatie over G Data
Edelman
Ellen Bruens
T +31 (0) 20 30 10 980
E Ellen.bruens@edelman.com

Verstreken tijd: 17 jaar en 101 dagen
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl