www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:

Achtste editie van het NVB Jaarcongres: Verbinden op inhoud.

Rotterdam, 9 juli 2009 - De NVB, Nederlandse Vereniging voor Beroepsbeoefenaren in de bibliotheek-, kennis- en informatiesector, organiseert op 12 november 2009 de 8ste editie van haar Jaarcongres in Congrescentrum De Reehorst te Ede.

Thema van het congres is Verbinden op Inhoud. Centraal tijdens het congres staat de uitdaging hoe kennis en informatie een antwoord kunnen zijn voor de samenleving in het streven naar een duurzame kenniseconomie.

Naast een inleidende keynote van filosoof Bas Haring zijn er vier parallelle tracks opgezet rondom de subthema’s De Professional, de Klant, de Techniek en de Verbinding. Iedere track bevat bijdragen van vier verschillende sprekers uit het werkveld. Een van de internationale sprekers is Andrew Keen, auteur van de internationale bestseller 'Cult of the Amateur: How the Internet is killing our culture'. Keen verzorgt tevens een masterclass over de toekomst van boeken en kranten.

Het thema ‘Verbinden’ komt niet alleen terug in de keynotes. Er kan tijdens het congres naar hartenlust geïnternet en getwitterd worden en er is bijzondere aandacht voor de arbeidsmarkt van informatieprofessionals. Ook zijn uiteraard alle belangrijke partijen zoals leveranciers en instellingen weer als exposant en/of sponsor aanwezig op de uitgebreide beursvloer.

Uitgebreide informatie over het programma, de sprekers en verschillende andere – grotendeels interactieve – activiteiten is te vinden op de speciale congreswebsite, www.nvbcongressen.nl. Deelnemers kunnen zich daar gemakkelijk online inschrijven.

Het NVB Jaarcongres 2009 wordt mede mogelijk gemaakt door Swets, EBSCO, Infor, Nedap Library Solutions, OCLC, Essentials, Reekx, Adlib, VOB, Vogin en InformatieProfessional.

Uitgeverij Essentials verzorgt voor de NVB de organisatie van en communicatie rondom het congres - www.essentials-media.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 31 dagen
Essentials contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu