www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 57 dagen geleden)
Bedrijf:

Trapeze introduceert LA-200E voor hoge capaciteit locatieservices

Nieuwe Location Appliance lokaliseert en traceert tot 4.000 Wi-Fi apparaten of tags

Hilversum, 1 juli 2009 – WLAN-specialist Trapeze Networks (NYSE: BDC) introduceert de LA-200E Location Appliance, voor het snel lokaliseren en continu traceren van alle apparaten en tags die Wi-Fi signalen uitzenden. In vergelijking met een vorig model ondersteunt de LA-200E twee keer zoveel clients, namelijk tot maximaal 4.000 en ook 802.11n apparatuur. De nieuwe LA-200E ondersteunt een groot aantal merken Wi-Fi apparatuur, waaronder Trapeze’s NonStop Wireless.

Locatieservices
Omdat draadloze netwerken de productiviteit verhogen en kostenverlagend werken, worden ze op kantoor en in huis steeds meer toegepast. Als logisch vervolg daarop groeit ook de vraag naar locatieservices sterk. Deze services zijn te verdelen in vier categorieën, namelijk:
  • Locatietracking: personen of waardevolle assets real time vinden
  • Locatiegebaseerde beveiliging: de netwerktoegang managen op basis van een persoons- of apparatuurlocatie
  • Assetmanagement: apparatuur efficiënter beheren, gebruiken en onderhouden
  • Content delivery: gebruikers locatieafhankelijk informatie aanbieden
Kostenbesparende oplossing
In tegenstelling tot andere producten voor locatiegebaseerde services hoeft er voor Trapeze’s LA200E geen speciale cliëntsoftware te worden geïnstalleerd. Dit bespaart zowel veel implementatie- als beheertijd en vergroot de flexibiliteit. De basisuitvoering van Trapeze’s LA-200E kost $ 15.995,-- en is per direct leverbaar via alle erkende Trapeze partners.

LA-200E toepassingen
In combinatie met de eveneens nieuwe RF Firewall, is de LA-200E een aantrekkelijk geprijsde oplossing voor detectie en preventie van onbevoegde netwerktoegang (WIPS/WIDS). Daarmee kunnen organisaties hun netwerkbeveiliging aan de grenzen vergroten. Een andere toepassing voor Trapeze’s nieuwe LA-200E is het traceren en managen van alle assets in een draadloos netwerk met de ActiveAsset 4.0 applicatie.

Trapeze Networks
Trapeze Networks, een Belden merk, is een toonaangevende leverancier van draadloze apparatuur en managementsoftware voor bedrijfsnetwerken. Trapeze was het eerste bedrijf dat NonStop Wireless heeft geïntroduceerd, om de betrouwbaarheid van draadloze netwerken en daarop gebruikte toepassingen te optimaliseren. Vooral voor organisaties met veel mobiele medewerkers en breedbandige toepassingen in de zorg, het onderwijs en de hospitality branche. Trapeze levert Smart Mobile schaalbare draadloze netwerken voor applicaties als Voice over Wi-Fi, locatiegebaseerde services en binnen-/buitenverbindingen.

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Trapeze Networks B.V.
Bart Tillmans, Vice President Worldwide Marketing
Telefoon: +1.925.474.2216
email: bart@trapezenetworks.com

of

AddIT Benelux
Peter Gloudemans
Telefoon: 06-53471777
email: peter.gloudemans@addit-benelux.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 57 dagen
Trapeze Networ.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl