www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 14 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

LaCie en Xyratex bieden gezamenlijk storagesystemen voor videoprofessionals

Parijs, 17 juni 2009 – LaCie, leverancier van professionele storageoplossingen, sluit een samenwerkingsverband met Xyratex Ltd. (Nasdaq: XRTX), leverancier van hoogwaardige storagesubsystemen en storageprocestechnologie. Beide bedrijven gaan gezamenlijk hoogwaardige storagesystemen leveren voor videoprofessionals.

LaCie en Xyratex hebben beide meer dan twintig jaar marktkennis en -ervaring in de levering van storagesystemen en in de ondersteuning daarvan. De expertise en eigen ontwikkeling van Xyratex resulteerden in kwaliteitsproducten en de daarbij behorende marktreputatie. Elk storagesysteem wordt uitgebreid getest en doorloopt een strenge kwaliteitscontrole. De nieuwe samenwerking bouwt voort op de bewezen storagesystemen en zal resulteren in een uitgebreid, op maat te maken productportfolio. Dit portfolio omvat een snelle en betrouwbare klantondersteuning en een gekwalificeerd wereldwijd distributiekanaal.

“Xyratex is verheugd met LaCie als OEM-partner. Beide bedrijven hebben een lange geschiedenis in professionele storagesystemen”, zegt Todd Gresham, senior vicepresident Networked Storage Solutions van Xyratex. “We kijken ernaar uit om nauw samen te werken met LaCie om zo te voldoen aan klantbehoeften en om de groeidoelstellingen in de video- en websectoren te realiseren.”

“De kwaliteitstechnologie van Xyratex maken dit bedrijf tot een logische keuze voor de gezamenlijke ontwikkeling van hoogwaardige storageoplossingen”, zegt Philippe Spruch, CEO van LaCie. “De combinatie van nauwe samenwerking en gedeelde ervaring stelt LaCie in staat om klanten krachtige storageoplossingen te bieden.”

Over Xyratex
Xyratex is leverancier van hoogwaardige datastoragesubsystemen en storageprocestechnologie. Het bedrijf ontwerpt en produceert storageproducten waarmee OEM- en diskdriveproducenten krachtige storage- en datacommunicatienetwerken kunnen ondersteunen. Xyratex heeft ruim 25 jaar ervaring in R&D op het gebied van diskdrives, storagesystemen en communicatieprotocollen. Xyratex is 25 jaar geleden ontstaan uit een afsplitsing van IBM en heeft zijn hoofdkantoor in het Verenigd Koninkrijk. Daarnaast heeft het bedrijf R&D- en operationele vestigingen in Europa, de Verenigde Staten en Zuidoost-Azië. Voor meer informatie: www.xyratex.com

Over LaCie
LaCie is de wereldwijd toonaangevende producent van randapparatuur voor gegevensopslag voor pc- en Macintosh-systemen. Het bedrijf levert via een gespecialiseerd dealernetwerk innovatieve oplossingen voor creatieve professionals die gebruikmaken van multimediatoepassingen (grafisch, audio, video, webdesign en digitale fotografie). De producten van LaCie onderscheiden zich door het originele design van ontwerpers als Philippe Starck, Design by F.A. Porsche, Neil Poulton, Ora-Ïto, Karim Rashid, 5.5 Designers en Sam Hecht. LaCie heeft vestigingen in de Verenigde Staten, Europa en Japan, en is genoteerd aan de Paris Nouveau Marché (code 5431). Voor meer informatie: www.lacie.com.



Voor meer informatie:

Progress Communications
Nienke Geudeker
Telefoon: +31 (0)20-363 11 52
E-mail: nienke@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

LaCie
Ward Bauwens
Telefoon: 0900-2252243
E-mail: wbauwens@lacie.com
www.lacie.com

Verstreken tijd: 17 jaar en 14 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
LaCie Benelux contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl