www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar geleden)

Netwerken werkt; netwerken nieuwe stijl werkt beter

Hybride netwerken zijn succesvoller

RIDDERKERK, 20090608 -- Onlangs werd het nieuwe netwerkinitiatief, De Netwerkmakelaar, gepresenteerd. De Netwerkmakelaar is een hybride netwerk dat de oude bekende vormen van netwerken combineert met de netwerkmogelijkheden van web 2.0. Een combinatie die netwerken aanzienlijk effectiever maakt dan de oude stijl netwerken die hoofdzakelijk uit fysieke bijeenkomsten bestaan met een hapje, drankje en een spreker, maar waar verder bijna geen andere activiteiten ontwikkeld worden.

Opzienbarende cijfers
Tijdens de opening presenteerde de initiatiefnemer, Phil H. Kleingeld, de uitkomsten van het gehouden onderzoek naar het nut en de effecten van netwerken; uitkomsten die op een aantal punten opzienbarend te noemen zijn.

Het merendeel van de zakelijke netwerkers bestaat uit mannen (75%) en ongeveer eenzelfde percentage vertoont extraverte gedragskenmerken; naar buiten gerichte mensen die gemakkelijker dan introverte mensen contacten leggen. Bij de traditionele vormen van netwerken `scoort' slechts 3% frequent opdrachten, terwijl bij hybride netwerken de resultaten aanzienlijk beter zijn; maar liefst 27% komt via de eerste lijn aan opdrachten en maar liefst 50% van de hybride deelnemers scoort via de 2e en 3e lijn vroeger of later een opdracht.

Het is dan ook opmerkelijk, constateert Kleingeld, tijdens zijn openingsspeech dat nog maar 6% van de beroepsbevolking gebruikt maakt van de mogelijkheden die digitale netwerken zoals Linkedin (veruit de grootste met ruim 40 miljoen deelnemers wereldwijd), Xing, Plaxo, Hyves, Facebook, Twitter en Poken te bieden hebben. Het aantal gebruikers stijgt gestaag, maar de onbekendheid met de mogelijkheden en voordelen van web 2.0 zijn onder de Nederlandse beroepsbevolking nog erg beperkt. Het is ook opmerkelijk dat de ruime meerderheid van mannen gebruik maakt van LinkedIn, terwijl vrouwen een overduidelijke voorkeur voor Hyves hebben.

Eenzijdige doelstellingen
Uit het onderzoek blijkt duidelijk dat de meeste netwerkers een te eenzijdige bedoeling hebben met hun acties, want maar liefst 75% is tijdens het traditionele netwerken niet op zoek naar nieuwe leveranciers!

De meerderheid van de ondernemers besteedt minder dan 2 uur per week aan netwerkactiviteiten; slechts 10% van de ondervraagde ondernemers besteedt meer dan 10 uur per week aan netwerken en zijn, het zal niet verbazen, dan ook de meest succesvolle netwerkers.

Hybride netwerken werken beter
Uit het onderzoek kan worden geconcludeerd dat hybride netwerken aanzienlijk betere resultaten opleveren dan de traditionele netwerken. Met die reden in het achterhoofd is De Netwerkmakelaar opgezet; om de kennis op het gebied van netwerken te verbreden en te verdiepen. Dat wordt gedaan via workshops en seminars om de toepassingen van web 2.0 te promoten. Daarnaast worden regelmatig fysieke bijeenkomsten georganiseerd en een jaarcongres op 27 november 2009. Dit laatste is bedoeld om de kennis omtrent netwerken in al haar facetten te verbreden en te verdiepen. Daarnaast fungeert de organisatie als bouwer van strategische netwerken en worden de aangesloten leden geholpen met het bereiken van persoonlijke en zakelijke doelstellingen.

Noot voor redacties:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

De Netwerkmakelaar
Phil H. Kleingeld
Zalm 87
2986 PD Ridderkerk
Tel.: 0180-435226
Mobiel: 0653943894
p.kleingeld@denetwerkmakelaar.nl
www.denetwerkmakelaar.nl
www.netwerkcongres.nl

Verstreken tijd: 17 jaar

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu