ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 26 dagen geleden)
Bedrijf:

FalconStor® VTL biedt de snelste backupprocessen waaronder backup, deduplicatie, replicatie, tape export en dataherstel

Laatste performance overstijgt alle huidige gepubliceerde resultaten van concurrerende aanbieders, verbetert backup en DR om datacenters tijd en geld te besparen

Brussel, 3 juni 2009 – FalconStor Software, Inc. (NASDAQ: FALC), aanbieder van TOTALLY Open™ dataprotectie-oplossingen, kondigt aan dat het de snelste backup en deduplicatiesnelheid in de industrie biedt met de FalconStor® Virtual Tape Library (VTL) met deduplicatie oplossing. Naast het reduceren van backup-, deduplicatie- en hersteltijden door optimalisatie, benut de FalconStor VTL oplossing Fibre Channel voor het repliceren van gededupliceerde data en verkleint daarmee de totale tijd tot disaster recovery. Als meeteenheid voor het vaststellen van de mate waarin een onderneming klaar is om volledig te herstellen van een datacenterfalen, wordt de ‘total time to DR’ gebruikt. Dit wordt gemeten door te tijd te berekenen die benodigd is om een gegeven hoeveelheid data te backuppen, naar disk te schrijven, te dedupliceren, het te repliceren naar een DR site op afstand en de data te herstellen naar volledige beschikbaarheid.

FalconStor heeft een test uitgevoerd met zijn laatste versie van FalconStor VTL met deduplicatie om vast te stellen wat de prestatie van FalconStor VTL is in een werkelijke datacenter-configuratie en om een best-practice scenario te demonstreren. Gemeten werden key performance criteria, waaronder overdrachtsscore, tape productie, deduplicatie doorvoer, replicatie en recoverysnelheid.

“De ‘Total time to DR’ is kritiek voor de veerkracht van iedere onderneming die vertrouwt op 24-uurs toegang tot belangrijke applicaties,” zegt Lauren Whitehouse, analist bij de Enterprise Strategy Group. “Een high-performance backup infrastructuur is kritiek. Door de blootstelling aan downtime van een onderneming te reduceren is men verzekerd van een tijdige volledige terugkeer naar operabiliteit. FalconStor heeft rekening gehouden met het gehele proces van backup tot recovery om maximale efficiency te bereiken in termen van zowel snelheid als kosten.”

“Andere dataprotectie-aanbieders met deduplicatie richten zich op reductieratio’s en backupsnelheden maar vergeten rekening te houden met de processen die nodig zijn om een volledige DR-readiness cyclus uit te voeren, waaronder off site replicatie en herstel van data die applicatiegeschikt is in de DR locatie,” zegt Wayne Lam, FalconStor co-founder en vice president. “FalconStor heeft met het hele plaatje rekening gehouden bij het ontwerp van FalconStor VTL om te integreren met ieder backup-systeem en om optimalisatie mogelijk te maken van de gehele opeenvolging van gebeurtenissen binnen een dataprotectiesysteem. Daarbij kan het FalconStor VTL-systeem schalen zonder onderbreking of complexiteit wanneer de onderneming groeit.”

“We verkopen FalconStor VTL met deduplicatie al enige tijd en we zijn erg tevreden over iedere uitrol, aldus Israel Malowany, director of sales van VirtuIT Systems, een vooraanstaande solutions en service provider, gevestigd in New York. “FalconStor heeft de meest schaalbare VTL met deduplicatiesysteem ontworpen en het wordt alleen maar beter. Het levert enterprise-class prestaties, heldere scores voor snelheid en deduplicatie, terwijl het naadloos meegroeit met de groei van onze klanten.”

In de testomgeving van 100 terabytes van productiedata werd de gemeten prestatie bereikt met een enkele cluster van twee FalconStor VTL nodes, gesteund door vier deduplicatienodes. De backup en deduplicatie-processen werden opeenvolgend gedraaid en de totale tijd tot backup en deduplicatie van de 100 terabytes aan data was minder dan 14 uur, een gemiddelde van 2 gigabytes per seconde. In gevallen waarin het minimaliseren van de totale backuptijd het voornaamste doel is, levert de twee node VTL cluster een backupsnelheid van 2,8 gigabytes per seconde, met een backup window van minder dan 10 uur voor 100 terabytes. Fysieke tape productie kan worden gerealiseerd met 4 gigabit Fibre Channel links door het exporteren van tapes van FalconStor VTL naar de fysieke tape library zonder gebruik te maken van een afzonderlijke media server. Alle hardwarecomponenten die gebruikt zijn in de performance test zijn breed beschikbare standaard onderdelen waaronder standaard Linux gebaseerde servers en low-cost SATA-gebaseerde storage subsystemen met 4 gigabit Fibre Channel poorten.

FalconStor VTL kan opschalen naar een acht node cluster met een additioneel acht node deduplicatiecluster om een algemene shared data repository te beheren die meer dan twee petabytes fysieke capaciteit bevat, of 40 petabytes logische (gededupliceerde) capaciteit. Deze indrukwekkende schaalbaarheid maakt geconsolideerd beheer mogelijk van de data en dataprotectieprocessen van een grote onderneming, waarbij complexiteit, tijdsduur, kosten en risico’s die gepaard gaan met het beheer van een collectie van discrete repositories worden geminimaliseerd. De geclusterde architectuur van de oplossing maximaliseert de beschikbaarheid en reduceert downtime en daarmee de geassocieerde kosten.

Naast backup dataverwerking biedt FalconStor VTL high-performance IP en Fibre Channel replicatie, ontwikkeld om de replicatiewindow te minimaliseren en daarmee het risico van dataverlies. Naast het repliceren van backupdata bevat FalconStor VTL een backup media servercatalogus replicatie mogelijkheid die continue consistentie garandeert van de backup media catalogus op de primaire en DR site om het herstel van data tot volledige bedrijfsvoering te versnellen. Zodra dat is gerepliceerd naar de DR site maakt FalconStor VTL hoge-snelheid herstel mogelijk van herstelde data, sneller dan 1.2 gigabytes per seconde per node, en laat daarmee de snelste herstelprestatie zien in de industrie vanaf een gededupliceerde repository. Met deze snelheid kan een 100 TB dataset worden hersteld in minder dan 12 uur.

Wat FalconStor VTL klanten wereldwijd zeggen:

“Een van onze doelen dit jaar was de toevoeging van backup services aan onze bestaande portfolio van recovery services. We hebben meerdere aanbieders overwogen en kwamen tot de conclusie dat de FalconStor oplossing ondernemingen voorziet van complete kritische dataprotectie services - sneller, efficiënter en kosteffectiever dan ze dat zelf kunnen. FalconStor VTL en deduplicatietechnologie helpen ons om dat doel te bereiken,” zegt Walt Thomasson, managing director bij Rentsys Recovery Services. “FalconStor software biedt de fundering voor onze nieuwe FLEXDATA™ backup en recovery oplossing, en stelt ons in staat om onze klanten te helpen om hun RTO te verminderen en kosten door de reductie van de hoeveelheid tijd, bandbreedte en hardware die nodig is om bedrijfsdata te backuppen en te herstellen.”

“We hebben FalconStor VTL uitgerold met deduplicatie om ons backupproces opnieuw te ontwerpen voor een meer energie-efficiënt datacenter,” aldus Sandor Orban, senior IT specialist van Sunrise. “Met deduplicatie zijn we in staat geweest om de hoeveelheid disk en tape te reduceren die we nodig hebben om zeker te zijn van volledige backups van bijna 70 terabytes aan data. Nu, met FalconStor VTL prestatieverbeteringen, kunnen we schalen in capaciteit maar ook in snelheid en efficiency terwijl ons datacenter groeit.”

“Voordat we FalconStor VTL volledig hadden geïnstalleerd, met deduplicatie en replicatie, waren we kwetsbaar voor lange hersteltijden in het geval van een systeemfout, door de inefficiëntie van herstel van tape," aldus Sangwon Lee, deputy general manager bij Korea East-West Power Company, Ltd. "Maar nu, met FalconStor VTL, hebben we een heleboel verspilde tijd geëlimineerd. Omdat we ons nieuwe backup en DR proces in stappen hebben uitgerold kunnen we nu de volledige impact zien die de totale uitrol heeft op onze backup en herstelsnelheden. Daarmee hebben we de zekerheid dat we weer volledig operationeel zijn in minder dan een werkdag in het geval van een groot datacenterfalen."

Over FalconStor Software, Inc.

FalconStor Software, Inc. (NASDAQ: FALC) is de marktleider in diskgebaseerde dataprotectie. FalconStor biedt bewezen en volledige dataprotectieoplossingen die de continue beschikbaarheid van bedrijfskritische data faciliteren met snelheid, integriteit en eenvoud. De TOTALLY Open™ technologische oplossingen van het bedrijf, gebouwd op het bekroonde IPStor® platform, bevatten de vooraanstaande Virtual Tape Library (VTL) met deduplicatie, Continuous Data Protector (CDP), File-interface Deduplication System (FDS), en Network Storage Server (NSS), ieder voorzien van WAN-geoptimaliseerde replicatie voor disaster recovery en remote office protectie. FalconStor producten zijn beschikbaar via de grotere OEMs en solution providers waaronder 3Com, Acer, COPAN Systems, Data Direct Networks, Dynamic Solutions International, EMC, IBM, Pillar Data Systems, Spectra Logic en Sun en zijn in gebruik bij duizenden klanten wereldwijd, van kleine ondernemingen tot Fortune 1000 enterprises.

FalconStor heeft zijn hoofdkantoor in melville, N.Y., met kantoren in Europa en de Asia Pacific regio. FalconStor is een actief lid van de Storage Networking Industry Association (SNIA). Voor meer informatie kijk op www.falconstor.com.



FalconStor, FalconStor Software and IPStor are registered trademarks and TOTALLY Open is a trademark of FalconStor Software, Inc., in the US and other countries. All other company and product names contained herein may be trademarks of their respective holders.

Verstreken tijd: 17 jaar en 26 dagen
FalconStor Sof.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR