ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:

Adobe introduceert Acrobat.com Presentations

Nieuwe online dienst voor het samenwerken aan en creëren van presentaties

Amsterdam, 27 mei 2009 – Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) geeft een preview van Acrobat.com Presentations die gratis beschikbaar is via Adobe Labs. Acrobat.com Presentations verbetert de manier waarop mensen online samenwerken en versterkt de visie van Acrobat.com. Dit gebeurt met een geavanceerde presentatieapplicatie gebaseerd op het Adobe® Flash® Platform.

Acrobat.com Presentations bouwt voort op de hosted diensten van Acrobat.com, zoals Adobe Buzzword® en Adobe ConnectNow. Met Acrobat.com Presentations kan iedereen een online presentatie maken met een professionele uitstraling. De applicatie bevat ingebouwde tools en layout-profielen om aantrekkelijke visuele elementen toe te voegen, onder meer vooraf gedefinieerde kleurencombinaties en een intelligente manier om beelden te integreren. Daarnaast bevat de applicatie grafische tools voor het maken van diagrammen en het toevoegen van effecten. Gebruikers kunnen hun presentaties daarnaast aankleden met visuele effecten, diaovergangen en geïntegreerde video’s die voor iedereen met Adobe Flash Player toegankelijk zijn. Adobe® Flash® Player is op meer dan 98 procent van de desktops met internetverbinding geïnstalleerd.

Acrobat.com Presentations biedt de mogelijkheid om vanuit verschillende locaties, gezamenlijk aan een presentatie te werken zowel gelijktijdig als op een ander tijdstip. Hierdoor is het niet meer noodzakelijk om de laatste versie van een presentatie te zoeken of om verschillende versies samen te voegen om alle wijzigingen te verzamelen. De applicatie maakt het bovendien eenvoudig om te zien wie er toegang heeft tot de presentatie, wie de presentatie bekijkt, welke personen wijzigingen hebben aangebracht en welke dia’s zijn aangepast. De laatste versie van de presentatie is toegankelijk op iedere computer met internetverbinding en de presentatie kan online verspreid worden met ConnectNow of offline geëxporteerd worden naar PDF.

“Door Acrobat.com Presentations toe te voegen aan ons huidige aanbod van hosted diensten zijn onze klanten nog beter in staat om op een prettige manier presentaties te creëren en samen te werken aan documenten binnen de visuele wereld van presentaties”, stelt Erik Larson, director of marketing and product management bij de Business Productivity Business Unit van Adobe.“Buzzword heeft mensen, van kantoormedewerkers en creatieve professionals tot aan docenten en studenten, geholpen om hun ideeën vorm te geven en te delen met anderen.”

Meer informatie:

Adobe: www.adobe.com/nl
Acrobat.com: www.acrobat.com
Acrobat.com Presentations: www.labs.adobe.com/technologies/presentations
Volg Acrobat.com op Twitter: www.twitter.com/acrobatdotcom

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Adobe Systems Incorporated

Adobe zorgt voor een revolutie in de manier waarop er in de wereld wordt omgegaan met ideeën en informatie, op elk moment, elke plaats en via elk medium. Ga voor meer informatie over Adobe naar www.adobe.nl of www.adobe.com.



© 2009 Adobe Systems Incorporated. All rights reserved. Adobe, the Adobe logo, Acrobat, Buzzword and Flash are either registered trademarks or trademarks of Adobe Systems Incorporated in the United States and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Verstreken tijd: 17 jaar en 44 dagen
Adobe Systems .. contact  

+ 31 20 65 11 200
www.adobe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu