www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 35 dagen geleden)
Bedrijf:

Compu’Train benoemd tot eerste Nederlandse opleider Voice Ignite training Microsoft

Utrecht, 25 mei 2009 – Compu’Train, aanbieder van ICT-cursussen, opleidingen en aanverwante diensten, is door Microsoft verkozen tot één van de vijf wereldwijde ICT-opleiders die de Voice Ignite training kan en mag geven. Compu’Train is hiermee de eerste Nederlandse ICT-opleider die voldoet aan alle eisen die worden gesteld aan het verzorgen van deze training. De training is toegankelijk voor technisch specialisten van organisaties die zich verder willen ontwikkelen op het gebied van Unified Communications en wordt vanaf heden door Compu’Train gegeven.

De Voice Ignite training is een vereiste voor bedrijven om Voice Partner te worden van Microsoft. Met dit partnership kunnen organisaties laten zien dat zij voldoen aan de kennis en kwaliteiten op het gebied van Unified Communications. Met deze certificering behoort Compu’Train tot een select gezelschap van ICT-opleiders die de capaciteit en kennis in huis hebben om organisaties op te leiden tot Voice Ignite partner van Microsoft. ICT-opleiders die gecertificeerd zijn door Microsoft garanderen de klant kwaliteit op het gebied van gecertificeerde trainers, officieel materiaal en uitstekende faciliteiten.

“Wij zijn zeer verheugd met deze certificering”, aldus Yvo Verbeek, productmanager bij Compu’Train. “Dit geeft ons de bevestiging dat wij voldoen aan de scherpe eisen van Microsoft op het gebied van omvang, ervaring en kwaliteit ten aanzien van trainingen en is een kroon op het werk dat we in dit traject hebben gestoken. Uiteraard is het onze wens om de kennis die wij bezitten over te brengen op organisaties en hen op het gebied van Unified Communications naar een hoger plan te tillen. Organisaties hebben namelijk steeds meer behoefte aan informatie en kennis op dit gebied, omdat Unified Communications inspeelt op de behoefte om beter en flexibeler bereikbaar te zijn, via verschillende mobiele apparaten. Echter is het wel een flinke investering voor organisaties, daarom verwachten we dat de echte trend pas na deze economisch onzekere periode in zal zetten.”



Over Compu’Train
Al 25 jaar verzorgt Compu’Train ruim 500 ICT-cursussen op veertig verschillende locaties in Nederland voor medewerkers die dagelijks met de pc werken en voor ICT-professionals met zeer specifieke kennisbehoeften. Momenteel werkt Compu’Train aan een uitgebreid portfolio van diensten, in samenwerking met diverse vooraanstaande organisaties. Dit portfolio is gericht op het ontwikkelen, verbeteren, optimaliseren en beheren van relevante ICT-competenties van medewerkers. Compu’Train adviseert ondernemingen en ICT-professionals over de invulling van hun leerprogramma, waarbij zowel geanticipeerd wordt op ondernemingsplannen als ontwikkelingen binnen het ICT-werkgebied. Hiermee kunnen deze ondernemingen een lange termijn beleid uitzetten voor de kennisontwikkeling van medewerkers en ICT-professionals. Meer informatie vindt u op www.computrain.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Sanne van Deelen
computrain@marcommit.nl
035-5822730/ 06- 57552986

Verstreken tijd: 17 jaar en 35 dagen
Compu'Train contact  

Sanne van Deelen
035-582 27 30
computrain@marcommit.nl
www.computrain.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl