ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 44 dagen geleden)

R&M vernieuwt LC Duplex glasvezelconnectorsysteem

Geschikt voor Fiber-to-the-Home dankzij automatische laserafscherming en beveiligingsvoorzieningen

Nieuwegein, mei 2009 - Reichle & De-Massari AG (R&M), de Zwitserse producent van netwerkbekabeling, introduceert een volledig vernieuwde versie van het LC Duplex glasvezelconnectorsysteem. Dat is als eerste ter wereld voorzien van een geïntegreerde laser-shutter en een connectorslot. Dankzij deze veiligheidsvoorzieningen kan LC Duplex betrouwbaar worden toegepast in kantoorgebouwen en woningcomplexen.

De laser-shutter is een wereldprimeur en zorgt voor een effectieve bescherming tegen laserstralen. Dat is nodig, want het onzichtbare laserlicht kan onze ogen onherstelbaar beschadigen. Zodra de connector wordt losgenomen, sluit een veer het uiteinde van de glasvezel in de adapter af, zodat geen laserlicht kan ontsnappen. De kans op enig gevaar voor de ogen van de gebruiker wordt zo tot vrijwel nul gereduceerd. De LC Duplex adapter kan daardoor risicovrij worden toegepast in omgevingen met niet-technische, onervaren gebruikers, zoals Fiber-to-the-Desktop (FTTD) en Fiber-to-the-Home (FTTH) toepassingen.

De LC Duplex adapter heeft een transparant stofkapje, waardoor visuele controle van de verbinding altijd mogelijk is.

Voor het eerst in de geschiedenis kan de nieuwe generatie LC Duplex adapters en connectoren worden voorzien van het drietraps veiligheidssysteem van R&M. Dat geeft een beter overzicht van patchpanelen en voorkomt vergissingen, fouten en sabotage. Het veiligheidssysteem omvat kleurcodering met kunststof frames, mechanische codering met clips en beveiliging tegen het ongeautoriseerd losnemen van connectoren. De laatstgenoemde beveiligingsoptie bestaat uit een slotje in de mechanische coderingsclip dat alleen met een speciaal sleuteltje kan worden geopend.

Het huis van de adapter is uit één stuk gefabriceerd, en is daardoor veel steviger dan een adapter met aparte, gegoten plastic onderdelen.

Het nieuwe LC Duplex systeem is compatibel met alle R&M-platforms en is geschikt voor Grade C, D en M glasvezels, voor singlemode glasvezels en voor multimode glasvezels.

Meer informatie is te vinden op www.rdm.com

Over R&M
Reichle & De-Massari AG (R&M) is een Zwitserse ontwikkelaar en producent van bekabelinginfrastructuren. Het bedrijf is in 140 landen actief en levert daar complete bekabelingsystemen voor kantoren, woningen, telecombedrijven en industriële toepassingen, die door erkende installateurs worden gemonteerd en gecertificeerd. Met een omzet van SFr
247 miljoen in 2008 en wereldwijd meer dan 650 medewerkers, behoort R&M tot de top 500 bedrijven in Zwitserland.
Meer informatie is te vinden op: www.rdm.com of www.rdm.com/bnl

Voor meer informatie
Reichle & De-Massari
Gert-Jan Roozeboom, Sales Consultant Engineer Telefoon 06 13 44 4794
e-mail: nld@rdm.com

NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Presscom
Madeleine Kok
Telefoon: 030 - 6051415
e-mail: madeleinekok@presscom.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 44 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR